Chyby Nefunkční hra o5??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ****Lachmed24****, 20/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nejde se prihlsit na zadnou herni mapu po aktualizaci na zadny ucet které pouzivam.
     
  2. GE2 tež jsem aktualizoval klienta hra se otevre v menu ale když chci se nalogovat zustanu zaseklej na kalandaři nechce mi ikona zezelenat a zustane to že nahravání cistil jsem pc i klienta a fut to same i ve 3 rano furt to same i ted
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    To iste spravilo manzelke vecer,kedze ma ineho providera int.pripojenia prihlasil som jej ucet na mojom pc kde to v pohode nabehlo.Ja mam zase ineho providera takze mame internety z dvoch stran.Ani dnes nemam nijake problemy,no je to prinajmensom zvlaste a pre mnohych mrzute
     
  4. josef402

    josef402 User

    to same nechce zelenat
     
  5. MINNORIT

    MINNORIT User

    :eek:stale to nejde:eek: , :rolleyes: uvidim večer ked pridem domom či to pojde na optike :cool:, teraz na mobilnych datach nejde nalogovat na mapu :mad:ktovie čo porobili ??? :p
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.