Nefunkční obchod

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem galeatus[RUM], 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, dlouhou dobu jsem tady nehrál a zase začínám. Dříve nebyl problém otevřít obchod, kliknout třeba na munice, kliknout např. na MCB-50, kliknout na určitý počet nebo max., kliknout na Koupit... a nákup byl proveden se správným odečtem příslušného množství uridia. Nyní nemohu kupovat ani věci za uridium, ani za kredity. Nechápu to, co se stalo. Jinak všechny jiné herní funkce fungují. Poraďte prosím, co s tím.
    Díky.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vsimol som si,ze uz su nove aukcie,tak mozno tam bude pricina,ze to treba trochu doladit a navyse prave prebehol restart servera,takze skus,ci ti to uz pojde.
     
  3. Logan

    Logan User

    galeatus[RUM] ak boli do hry zavedene nove aukcie ako pisal kolega, tak bude treba trocha pockat kym sa to doladi. Ak si dlho nehral tak si casom zvyknes, ze vacsina noviniek si vyzaduje nejake to doladenie ci neskorsiu opravu :D

    Skus este urobit potrenu udzbu PC a ak to nepomoze tak neostava nic ine nez len pockat
     
  4. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    a pokud se ti nechce cekat tak i vydraz CPU na munici a nastav si ho v hangaru
     
  5. Logan

    Logan User

  6. citát zmazaný

    Dobrý večer. Bohužel problém stále přetrvává, nejsem schopen v obchodě koupit nic, ani munici, ani doplňky, zbraně, generátory....absolutně nic ani za kredity. Díval jsem se na aukce, ale na nic jsem tam nepřišel, co by mělo souvislost s nákupem v obchodě. Takže co dále, takhle přece hru hrát nemohu, mám napsat na support aby se mně podívali na účet a zjistili, kde je problém ????

    -----------------------

    Nyni jsem zkoušel provést nákup přímo ve hře v liště dole, kde se může dvojklikem provést nákup munice po 1000 ks. Zjistil jsem, že tamhle mi to funguje, takže alespoň takhle mohu munici dokupovat. Ale v tom obchodě to stále nefunguje....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/14
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu prosím ťa multiposty a necituj predošlé posty.

    Skontroluj si aktuálnosť FP, skús iný prehliadač poprípade iný server.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.