Nefunkční vkládání CPU

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[], 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Má někdo stejný problém?

Anketa uzavřena 14/2/14.
  1. Ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Ne

    2 hlasy(ů)
    100.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám problém na serveru cz2, jak se rozesílaly e-vouchery s hangárem a lodí, tak mi v první hale nejdou do lodi vložit žádné CPU, píše to, že to vkládám do špatné sekce.. poradí mi někdo? EWIL
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Skús hangár - výstroj, vyber daný hangár a klikni na ozubené kolečko vedľa konfigurácií - to Ti vyprázdni všetky predmety z tej konfigurácie. Pokiaľ to stále nepôjde, skús si takto vymazať všetky hangárové haly - trocha to občas zvykne blbnúť.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Musis ist na vsetky svoje hangarove haly a postupne povymazavat obe konfiguracie na kazdej lode a uz by to malo ist.
    [​IMG]
     
    []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[] tohle ocenil(a).
  4. Noo, jak myslíš jako vymazat? Jako sundat veškerou výbavu a nahodit jí znova?
     
  5. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Ano tak to myslel... :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ano tak.Musis to zmazat a znovu ponahadzovat,ked mas tento problem,ze ti nechce povolit vlozenie CPU.
     
  7. Jo.. tak já to skusím, díky :)
    ----------------------
    no tak mi to píše chybu i u toho odstraňování...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/2/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Jo, odhlásilo mě to, ale už to jde.
    --------------------
    Tak díky moc, už mi to jde :) Mockrát děkuji za rady :)
     
    Crew¾In†Shot√ tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.