nefunkcnost listy opat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 5/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nazdar, zase dokola a dokola az ma to nebavi, pouzijem rsb raz a dalej ju uz nemozem pouzit, mam ju sivu..., nedokazem ani miesat... to iste s formaciami pouzijem raz a dalsii krat nedokazem zmenit na taku aku potrebujem.... uz mi to robilo aj pri plutus brane a robi to vkuse... resetnutie hry nepomoze ... mam to vkuse sive... premazal som si veci to je jasne... a to nevravim, ze petka vypnut/zapnut nejde...

    https://gyazo.com/d08cf5ec2ea5aeb3fad4bbcce9a10e7f
     
    Naposledy upraveno: 5/2/23
  2. ale ved skus pochopit ze je vykend a pani majstri vyvojari chcu mat aspon jeden den volno aj ked si myslim ze volno maju 24/7
     
  3. ale prosim ta toto nieje len ,ze je vikend... pred 5 rokmi som prestal hrat a tie iste problemyu pretrvavaju..., nejde mi ani montaz ak nestihnem vyrobit to co chcem za chromin, tak pekne krasne mi budu vracat peniaze za tie balicky co so si kupil, som maximalne vytoceny, s touto listou mi to nerobilo zacalo sa to plutusom... a to ked vidim, ze je bugnuta tabulka topka ze tam svietim len ja ... to je konec. a to ani nejdem hovorit, ze tie gg sa klikaju na nic .... este vcerato islo normalne , ten server to nezvlada vobec.. bodaj by tato hra skoncila a zanikla.
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.