Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ahoj.na podporu jsem psal uz asi4x.pokaždé mi bylo odpovězeno jen to-že pokud byl na muj účet za poruseni VOP dán ban,ten zůstane a mam teda smulu.ale nikde se nedozvim zda jsem ten ban opravdu dostal.docetl jsem se ale že pomuze zmena IP adresy.zkusil jsem se připojit do hry z jiné IP adresy.a chat funguje normálně.nejsem žádný podvodník a nechápu proč mi byla zablokována IP adresa.pochopil bych zablokování účtu ale chat?pokud jsem podvodnik tak chat neni pro mne důležity.přesto zkusím napsat na podporu znova.jinak opravdu zkusim zmenit IP adresu.jen mi taky nejde do hlavy proč se tak stalo.pokud je to nějaká chyba progravu,měla se hra vrátit zpět a pak ten program upravit a udelat upgrade znova.ale nerozumim pc tak asi kecam z cesty.přesto na podporu zkusim opet napsat.preji vsem štěstí se spuštěním chatu.hezky den preji
     
  2. majykadlec

    majykadlec User

    tiez mam taky problem od vcera vecera mi chat nejde neviem preco pls help :)
     
  3. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    MAJYKADLEC-zkus se připojit do hry z jiné IP adresy-zkusíš zda máš ban na adresu,pokud ti to jinde bude fungovat.pokud i tak ne,maš ban na účet.bohužel.-----tak se uz neco děje.5x jsem musel napsat na podporu.nyni mam uz aspon zprávu na chatu-system tě včera ve 12.03h na 16h zabanoval.2 měsíce mi již chat nefunguje.tak snad po tech 16h uz bude fungovat.přitom jsem včera ve 12.03h vubec nehrál.ale asi je to úlitba systemu aby mne odbanoval.asi to neni tak dokonalý system.mam tedy ban na IP adresu ne na účet.problém je asi to že na naši IP adresu v domě je připojeno 11 bytů.u nás doma hru hraji já,2 synové a manželka.takže 4 ůčty.myslím že i soused hraje.takže pokud system pozná několik účtů se stejným IP máš ban.byt je neoprávněný.nu což kdo jsme dokonalej.tak snad uz to ale bude fungovat.BP dík za snahu
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  5. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    tak bohužel.mam sice na chatu napsáno 29.10. ve 4.45h se můžeš opět připojit ale nic.stále mám v chatu napsáno-systém tě zabanoval.tak asi pomůže už jen změna ip.uvidíme.zas tak hrozně chat nepotřebuji.ale aspon vim na čem jsem.
     
  6. IP 89.190.94.154
    více serverů - nikde nejde
    CZ1
    ID 53141915

    -----------------------------

    Podpora ti odepíše hlouposti, taky nejde chat cca týden, už to jednou bylo a nakonec jsem to řešila s anglickou podporou. Ti se opravdu starají a nepíšou nesmysly jako česká podpora. Ale trvalo 14 dní než to opravili.

    Příspěvky sloučeny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/7/17
  7. Warden

    Warden User

    Irena49•™*: Ahoj, rád ti pomohu, ale je potřeba, aby jsi požádala o zrušení IP banu v sekci Chat a to dle pravidel viz Pravidla žádostí o zrušení banu (vč. IP banu) a udělení banu (je to hned 1. typ žádosti). Jestliže medituješ proč to po tobě chci, pak věz, že i my máme předpisy, kterými se musíme řídit. Pokud napíšeš žádost ihned, zkusím tvůj problém co nejrychleji vyřešit. A prosím pro příště si odpusť jízlivosti, myslím, že se hráčům snažíme pomahat i zde, nejen na anglické podpoře. Stačí, když i hráči se chovají slušně a řeší problémy dle pravidel fóra. ;)

    P.S: Prosím nepiš více příspěvku pod sebe. Pokud je tvůj příspěvek poslední, použij odkaz 'Upravit'. Děkuji.

    P.S.2: Vzhledem k tomu, že jsi již nebyla online, rozhodl jsem se pro tentokráte udělat výjimku (snad mi to prominou) a zrušil jsem ti IP ban. Chat by ti již měl fungovat. Prosím ale, příště dle pravidel. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

  9. Citát zmazaný.

    Už se tak stalo jestli jsem to správně pochopil...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/17
  10. storm128

    storm128 User

    mne nejde uz asi pol roka chat a som pisal aj na na podporu a nic ziadna odozva
     
  11. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tatin

    Tatin User

    Také mi minimálně měsíc nejde chat. Moje IP 78.102.204.139. Před rokem mi též nešel cca 3 měsíce, ale problém nebyl u mě. Děkuji za opravu.
     
  13. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tatin

    Tatin User

    78.102.204.139 moje ip,server Česko, id [​IMG]166482227 , nejde chat, pls help.
     
  15. Warden

    Warden User

    Tatin: Chlape, ty asi moc nečteš. :( Přečti si příspěvek nad tvým příspěvkem. Dokud se tím nebudeš řídit, nemůžeme ti pomoci. I fórum má svá pravidla a žádosti na prověření IP adresy také. Prostě napiš žádost do sekce Chat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. brej den mám problém s chatem piše mě tam furt spojení přerušeno
    moje IP 85.71.6.188 IPV4 10.0.0.138
    server cz1
     
    Naposledy upraveno: 5/8/17
  17. Warden

    Warden User

    ★EL__MATADOR★: Prosím, založ si vlákno v sekci Chat a napiš tam tento příspěvek. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.