nefunkčný Štart,schopnosti,GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. preč ked kliknem na Štart tak ma ani za nič nedá na hracie okno a vobec mi nejde dat v pilotovi schopnosti omg !
     
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. na inom prehliadači mi to ide
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak potom musíš hladať chybu v prehliadači.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dovolím si přesunout do vhodnější sekce, tohle nemá k technickým dotazům k akcím vztah.
     
  6. a aká mož byt chyba v prehliadači ? o_O
     
  7. A prozradíš v jakém prohlížeči? Jak se jmenuje? Nebo se ti má někdo nabourat do hlavy, aby to zjistil... Sv. Mikuláši, na tuto adresu †_TĦE-ĦeŁŁ_† dej uhlí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. google chrome
     
  9. V chrome klikni na tři vodorovné čárky, nápověda, napiš verzi, já mám třeba chrome Verze 34.0.1847.116 Ubuntu 13.10 (260972). V chrome není klasický flash player, i když tam jde dát, alespoň myslím, že tu na fóru byl někde návod, a to může být ten problém, proč ti na chrome něco nejde a v jiném prohlížeči to jde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Verzia 39.0.2171.71 m
     
  11. Tak to je aktuální. Tady najdeš návod na instalaci flash playeru
    Nový windows = nejde mi hra

    a tady se dozvíš zbytek informací o těch problémech.

    Flash player Google Chrome 23.08.2013

    Nahoře na fóru je okénko hledat, když tam napíšeš chrome, ty témata najdeš i sám do 1 minuty. Přeji, ať to opravíš :D
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  12. vžy nič :/
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    A co takhle jiny prohlizec?
     
  14. používam furt len chrome nič iné
    na explorel mi neukazuje znaky a podobne
     
  15. Korben

    Korben User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Vypadá to že ty máš viac problémov. Zavolaj si k tomu niekoho kto ti PC nastaví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. som vymazal chrome(včera) šiel
    ale dnes už zas nejde o_O
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† ak mas niaky problem v danom prehliadaci alebo aj ine problemy ktore nemaju spojitost s hrou ries ich prosimta niekde inde alebo sa doma opytaj niekoho nech ti pomoze

    osobne neodporucam na hru chrome momentalne, mal niake problemy, skus operu

    my ti tazko nastavime PC a prehliadace...hlavne ked si nam zatial neposkytol skoro ziadne udaje o PC alebo o probleme
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Big_Bass

    Big_Bass User

    Za sebe můžu doporučit hraní na Opeře, má skoro stejné rozhraní, jako Chrome. Pouze pokud jsi zkušený uživatel PC, můžeš zkusit vypnout pepper flash a přinutit chrome, aby používal macromedia shockwave flash. Hádám, žes to už zkoušel a nešlo ti to. Také uznávám, že použití jiného prohlížeče je řešení často navrhované mody a adminy méně zběhlými (v rámci teamu darkorbit, porovnávám např. s Kubinem) v technologii PC a také řešení dost málo populární, protože si uživatel většinou nerad zvyká na nové rozhraní. Ovšem ve tvém případě je nejspíše na místě, protože je pořád jednodušší, než se učit pokročilé funkce PC.
    BTW Operu můžu doporučit jakožto dlouholetý uživatel Chromu, umí všechno, co Chrome, nezatěžuje tolik CPU (empiricky zjištěno) a rozhraní má v podstatě stejné. Sám jsem byl mile překvapen, když jsem vyměnil Chrome za Operu.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
  19. Korben

    Korben User

    Big_Bass V prvom rade, fórum neslúži na to aby sme tu radili hráčom ako si nastaviť prehliadač. To že sa tu snažia moderátory a hráči poradiť, je len ich dobrá vôľa a nikde nieje požiadavka na to aby moderátor alebo administrátor, bol zbehlí v PC problematike.
    Keď už si tak veľmi chcel poradiť, tak si to mal autorovi pekne podrobne rozpísať ako to má urobiť. Napíšeš vetu :
    Ako môžeš niečo také napísať , keď je evidentné že autor nič také nerobil a že nieje zbehlí v nastavovaní prehliadačov a jeho súčasti.
    Tak že okrem snahy napísať niečo proti nám , som v tvojom príspevku nenašiel nič prospešné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Big_Bass

    Big_Bass User

    Proti vám jsem nic špatného nemyslel, pokud sis to tak vyložil, tak se omlouvám. Nicméně zrovna tady na fóru by měl někde být celkem podrobný návod, jak uvedenou akci provést (až příspěvěk odbouchnu, zkusím to najít, kdyžtak doplním). Také netvrdím, že je potřeba, abyste byli zběhlí v problematice PC, ale když projevíte dobrou vůli poradit hráčům (nejen) jak nastavit prohlížeč (což většinou děláte – a to vás šlechtí), není vůbec od věci být v té problematice skutečně zběhlý. A proto, nezlob se na mě, musím vyzdvihnout Kubinovy příspěvky, protože právě on v počítačích zběhlý je a proto dokáže dát rady, které skutečně pomáhají k maximální spokojenosti hráčů. Neříkám, že "vyzkoušej jiný prohlížeč" je špatná rada, ale je to IMHO nepopulární řešení z výše uvedených důvodů.
    Edit: OK, tak návod na vypnutí pepper flash jsem nenašel, ještě to zkusím ráno za střízlivého stavu. Ale stejně mi vrtá hlavou, co jsem mohl zadat do vyhledávače špatně (hledal jsem "pepper" a potom "chrome" v sekci "popisy/glosář")... No nic, dobrou noc, ráno moudřejší večera :)
    Jo, mám to. https://board-cs.darkorbit.com//threads/flash-player-google-chrome-23-08-2013.186/#post-333
    Tak už vím, co bylo špatně, byla to prohledávaná sekce :D
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.