Nefunkčný TOP rebríček

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by MrKat2000, Jan 14, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravim, pisal som to uz raz do vlakna s technickymi problemami no nedostal som ziadnu zmysluplnu odpoved za posledne dni. Preto sa pytam znova, som jediny komu nefunguje na domovskej stranke tlacitko ,,hala slavy,, ? Konkretne teda ta sekcia stranky kde su vsetcia Top uzivatelia, rebricek firiem... Jediny sposob pre mna ako si napr. pozret hodnost je kliknut na domovskej obrazovke na tlacitko ,,rebricek,, napravo pod akciami. Vsetky ostatne tabulky potom funguju ako akciovy rebricek, klany, moja hodnost, skusenosti, cest... jediny ktory nefunguje je ten hlavny v strede ,,top uzivatelia,, co vysvetluje preco z domovskej stranky nefunguje tlacitko hala slavy pretoze to je link prave na top uzivatelov. Ked kliknem na top uzivatelov stranka sa asi minutu nacitava a potom mi vyhodi ,,http erorr 500 stranka momentalne nemoze spracovat tuto ziadost,,. Na fore som nikoho nevidel ze by sa na to stazoval alebo som teda aspon nenasiel nikoho takeho. Najskor mi to prestalo fungovat este niekedy pred sviatkami na GE2 a teraz asi pred dvomi tyzdnami aj na PVE. Skusal som aj druhe pc ale vysledok bol rovnaky. Prebehlo niekolo patchov v hre, ani jeden to neopravil tak ma zaujima ci je to celoplosny problem o ktorom sa vie alebo je nieco zle u mna.
     
  2. Punisher

    Punisher User

    MrKat2000 - problem s hlavou slavy na klientovi bol nahlaseny, musime pockat az to opravia.

    LOCK!
     
    †Rikardos† likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.