Nefunkčný TOP rebríček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrKat2000, 14/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravim, pisal som to uz raz do vlakna s technickymi problemami no nedostal som ziadnu zmysluplnu odpoved za posledne dni. Preto sa pytam znova, som jediny komu nefunguje na domovskej stranke tlacitko ,,hala slavy,, ? Konkretne teda ta sekcia stranky kde su vsetcia Top uzivatelia, rebricek firiem... Jediny sposob pre mna ako si napr. pozret hodnost je kliknut na domovskej obrazovke na tlacitko ,,rebricek,, napravo pod akciami. Vsetky ostatne tabulky potom funguju ako akciovy rebricek, klany, moja hodnost, skusenosti, cest... jediny ktory nefunguje je ten hlavny v strede ,,top uzivatelia,, co vysvetluje preco z domovskej stranky nefunguje tlacitko hala slavy pretoze to je link prave na top uzivatelov. Ked kliknem na top uzivatelov stranka sa asi minutu nacitava a potom mi vyhodi ,,http erorr 500 stranka momentalne nemoze spracovat tuto ziadost,,. Na fore som nikoho nevidel ze by sa na to stazoval alebo som teda aspon nenasiel nikoho takeho. Najskor mi to prestalo fungovat este niekedy pred sviatkami na GE2 a teraz asi pred dvomi tyzdnami aj na PVE. Skusal som aj druhe pc ale vysledok bol rovnaky. Prebehlo niekolo patchov v hre, ani jeden to neopravil tak ma zaujima ci je to celoplosny problem o ktorom sa vie alebo je nieco zle u mna.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MrKat2000 - problem s hlavou slavy na klientovi bol nahlaseny, musime pockat az to opravia.

    LOCK!
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.