Nejak to nefunguje ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PetsoN, 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PetsoN

    PetsoN User

    Ahoj takže mám taký problém .. už sa mi stalo druhý krát že som sa prihlásil a neukazovalo mi ani opravovacieho robota ani lasery a ani generátory pohonu. V hangári mi ukazovalo všetko ako má byť ale keď som sa pripojil tak tam som to nemal .. prvý krát som nevedel čo robiť tak som to iba vypol a zapol a išlo to ale teraz som skúšal všetko .. skúšal som sa odhlásiť a prihlásiť, skúšal som si zmeniť konfiguráciu, skúšal som premiestniť všetky veci do inventára a potom späť ale stále mi to nejde .. tiež som skúsil aj kúpiť opravovacieho robota 1 a ten mi normálne išiel .. ale tak mne sa vážne nechce kupovať a vylepšovať si zase všetko od nuly to ma asi chápete :) .. a tak by som potreboval poradiť čo mám robiť a či sa to už niekomu tiež stalo .. vopred ďakujem :)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Poradim co delat. Dej si vybavu i do druhe konfigurace. ;)
     
  3. TomiBery

    TomiBery User

    Jojo :D, kdyžtak se ve hře mění stiskem C.
     
  4. PetsoN

    PetsoN User

    Ouu jeah :D .. Ďakujem veľmi veľmi pekne :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.