nejde chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Say_, 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Say_

    Say_ User

    Dobrý, den od včerejška cca 15 h mě spadl chat a od té doby stále nejde čekal sem na dnešní raní restart a stále nic, pročistil sem pc ccleanerem vyzkoušel sem i jiné prohližeče a stále nic aktualizoval sem abddobe a taky nic stále se mi tam ukazuje : Systém: Authorization failed!
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ban na dobu neurčitou - Code 0

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  3. Say_

    Say_ User

    ale ja sem žadny ban nedostal pouze se mi ukazalo conection no jak se to ukazuje když tě to přihlašuje na chat.. a potom se mi ukazalo tohle.. ještě sem zapoměl dodat asi 10 min přd tim než mi chat spadl sem měl soukromu mistnost s jedním moderátorem potřeboval sem se ho něco zeptat po te sem mistnost zrušil../close nevím jestli to muže mit na to nějaky vliv

    -----------

    můžete mi poradit ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Nemáme ti ako poradiť, tento ban sa na fóre nerieši a kolega ti zodpovedal čo mám k dospozícii.

    Jediné riešenie je zmena IP či nepoužívanie chatu.
     
  5. Say_

    Say_ User

    dobře já sem ale žadny ban nedostal pouze mi to tam psalo conection chat version... 2.1.4 tak něco a potom se mi tohle ukazalo není možne že je to nějaka chyba ?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ak je to chyba tiež vieš čo máš robiť, stačí si prečítať kolegov post celý.
     
  7. Say_

    Say_ User

    aha takže jedine řešeni je změna IP ?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Ak už prebehol reštart a stále máš tento typ banu, potom už pomôže len zmena IP.
     
  9. Say_

    Say_ User

    ok tak děkuji za pomoc :) budu to řešit takhle no :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.