Nejde dodělat úkol

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem REBEL-Is-Back, 22/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes je úkol Mocenský vliv - mise 6 ,způsob škody hráčum nepřátelské firmy 0/10000.Ten úkol nejde dodělat střílel sem do MMO a furt tam mám 0.Neni tam napsáno na jaký mapě,jaká munice,jaká loď prostě jen škody 10.000.Můžete mi prosím napsat jak ho mám dodělat ?
    Střílel sem hráče «®»Mr.Yođa«®» na 4-4 a ani se to nehlo.
    Jedná se o úkol pro 10 level.
    Mám to dělat na svých mapách ,na nepřátelských ?
    Předem díky za odpověď
     
  2. ahoj, směl bych se zeptat kde tento úkol vidíš? já ho nemůžu najít
     
  3. Bože ,kdyby si četl pozorně ,jedná se o úkol "Mocenský vliv - mise 6" (pro 10 level).
    Jedná se o těch 30 úkolů co patří do sekce "Boj o vliv".A znovu opakuji jedná se o úkol pro 10 LEVEL !!
    ! -->Najdeš to v NYX --->Mise akce !
     
  4. bez těch bohů a vykřičníku by to nešlo? jenom jsem se slušně zeptal, v sekci "Mise akce" nemám nic, jak píšeš že je to úkol pro 10 lvl ono nikde nezaznělo že hráči s vyšším levelem tyto úkoly neuvidí, já tam už od začátku akce žádný úkol nemám
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    M.a.r.t.i.n úlohy k akciám sú normálne medzi obyčajnými úlohami, teda aspoň pre lvl 20+ :)
     
  6. aha,a směl bych tě poprosit o názvy úkolů? ono jich tam je docela dost tak ať poznám které jsou na akci než mi zmizí

    edit: tak jsem se díval na česko 1 kde úkoly normálně mám (na česku nehraju mám tam 5 lvl), tam se úkoly normálně zobrazují v "Mise akce" když si kliknu na zámek

    podíval jsem se teda na jména úkolu a šel jsem na global 1 kde hraji, tam ale tyto úkoly nemám, a to v žádné sekci jak mezi klasickými jak by to mělo podle tebe být tak ani v "Mise akce" jak můžu tento problém řešit? mám napsat ticket na suport nebo se mi na to koukneš ty když tu dám své ID
    [​IMG] 21749880
     
    Naposledy upraveno: 22/4/14
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    M.a.r.t.i.n - tie ulohy pre 20+ lvl uz ostavaju,nie su to akciove ulohy a preto aj po skonceni akcii ti ostanu.Najst si ich mozes,ak mas dosiahnuty dany lvl.
     
  8. jasně, ale já chci úkoly "Mocenský vliv", tyto úkoly jsou pouze pro hráče s nižším levelem? nebo je mají všichni a mě se akorád nezobrazí?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. aha, takže to BP směroval pouze na nízké levely a já nemám šnaci se k těmto úkolům dostat, děkuji za info ;-) jenom mě mrzí že se BP takhle zachovalo proč někomu úkoly dá a někomu ne
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.