Nejde herní klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .-KMOTR-., 11/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .-KMOTR-.

    .-KMOTR-. User

    Ahoj nak mi nejde na cz1 herní klient pořad to jen načíta, všechny zasuvné moduli jsou aktualní i prohlížeč je naka chyba na serveru ??
    Rady tipu použí cclener jsem udělal jako první, ineternet mi jde taky dobře
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne doporučím ako prvé nastaviť úložisko FP a prihlásiť sa na mapu.

    [​IMG]

    Ak to nepomôže vyplň údaje z linku od kolegu.

    .
     
  4. .-KMOTR-.

    .-KMOTR-. User

    1. Podrobný popis problému, případne screen = nejde na cz1 herní klient pořad to načíta ale na mapu se nedostanu, screen nepotřebny
    2. Test kvality připojení (pingtest a speedtest). ping-28ms downloand speed 10.07 uploand speed 2.43
    3. Verze Flash Playera Flash Player 11.2.202.223
    4. Typ prohlížeče, jeho verze a bitová architektura. 27.0.1 Firefox je aktualní
    5. ID hráče. to k viřešení problemu neni duležite.
    --------------------------
    No takže zapl jsme herního klienta abych zkontroloval uložistě FP a hra mi na naběhla, nevím v čem byl problém. tema je uzavřeno.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Buď doložíš všetko čo sa žiada a testy vo forme obrázkov alebo ti jednoducho nepomôžeme. Čo nie je k vyriešeniu potrebné nechaj prosím na nás, ID je len číselné vyjadrenie nicku a zneužiť sa nedá.

    Tiež si prečítaj čo som ti písal vyššie.

    Btw. herný klient sa načíta ale na mapu sa dostaneš? Tak toto nejak nechápem. Tu by fak pomohol, podľa teba nepotrebný screen.

    EDIT: Nepíš tu multiposty. Tak ono problém asi je v tom úložisku. Dobudúcna doporučujem zmeniť tvoj prístup a jednanie inak ti pomáhané na fóre moc nebude.

    LOCK
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Temu uzatvara moderator/admin a nie hrac.Pokial si spokojny s odpovedami,ci je tema vyriesena,tak staci napisat napriklad,ze uz nemas ziadne otazky.

    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.