Nejde klikat galagy gate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 3/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, mam problem, ze mi nejde klikat GG.... asi po 5-10 klikoch vyhodi chybu a musim to reset a celkovo je to spomalene na jeden klik trva aj 10 sekund .... od polnoci sa to zacalo ... dovtedy fungovalo vsetko ako malo... Dik
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Klasika, zas několik akcí spuštěných najednou a oni nejsou stále schopný to pochopit, že to hra neutáhne :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. no mne je to jasne, proste ja co to budem klikat rucne, nemam nic z toho eventu.... a robotikom to ide co som sa pytal... cize zase normalni ludia ukrateni... po tych 5 rokoch co som to pustil sa nic nezmenilo... dookola tie iste veci nejdu ...
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    co to je ten : robotikom?
    P.S. oni to opraví.:cool:
     
  5. Bravo BP, pridavat do hry stále nové a designy lodí, peta a "new" akce/miniakce to Vám ide skvelo, ale udrzba serverov na nule.
    Zas a znova ste ukazali aky ste dobrý a my hraci to tolerujeme.. len do kedy,???

    Payment ide, tak preco riesit funkcnost hry ved kartou sa platit dá nie? a co nase sleváky, premka bude kompenzacia nejaka???

    Kedy uz zacnete riesite problémy v hre napr. klient zasekany, zmena config lag, vypínanie peta po porte atd. ???

    Posunte tie staznosti hracov uz konecne vyssie, aby ste nemuseli pracovat v práci ako normálny ludia.

    Toto je vysmech co predvadzate posledne mesiace a vidi to kazdy jeden hrac to to zapne a potom vypne. :(
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¤M•î•©•K•€•¥¤ - vsetky staznosti su uz davno posunute vyssie.
    Co sa tyka toho "klienta", odporucam hrat na prehliadaci, je to lepsie a menej zasekane.
     
  7. hram cez prehliadac len ocividne mi to nejde od polnoci nic ,ze navigacia zlyhala... je to smutne, ze si spravia klienta a ide to horsie ako cez prehliadac, a ani to mi nejde nervy len mam...
     
  8. Můžeš nám prosím vysvětlit jak to spustíme přes ten prohlížeč? Nikde nevidím návod
     
  9. no nejakym zazrakom nic som neurobil , ale ide mi herne okno v prehliadaci... mas vela videii na Youtube cize mrknite sa na to. Ja som vzdy pouzival Maxthon 5...
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Litecoin_zdarma - pozri si navod TU
    HYDROGENIUM_FIGHT - zalezi ci si na optike alebo hras na wifi a aj na kvalite pripojenia zalezi, pretoze cez wifi to je masaker na klientovi hrat. Ale na prehliadaci nebadam nejake vacsie problemy, obcas pri niektorych hracoch sa to zahadne "bugne" pri prepinani konfi, ale inak vacsie tazkosti nebadam.
     
  11. Optiku mam, ale aj ked hram na wifi ked nie som doma nepostrehol som tazkosti, len dneska... a klient mrzne hangar .... to je najvacsi problem... uz som si ho precitil zbytocnosti, ktore uz nepouzijem nikdy sli prec...je to o kus lepsie... Hram dark dlho, ale chyby co boli pred 5 rokmi su stale... otvaranie warpu vzdy sa mi to zatvori hned ako to otvorim a nie som sam... jedna z veci a je ich tu xyz dalsich sam to dobre vies. A preto som aj prestal hrat kvoli "istym hracom aj problemom v hre". Prisiel som kuknut co ako chvilku to hram som bol strasne zvedavy ci sa to posunulo... ale nie :D.
     
  12. NEHRAL SI KEDYSI NA GE3? :D alebo tak?

    Ale k teme,chyby ako boli spomenute,či už warp,hangar a pod su tu dlhodobo a nič sa s tym neplanuje robiť pravdepodobne :D oni maju taky bordel v tom,že si myslim že sa boja s tym niečo robiť aby neodpalili aj to čo funguje
     
  13. ano hram cely cas tam :) a ano asi tak len pridavaju a pridavaju do hry , ale servery to asi neunesu, alebo kde je problem...
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HYDROGENIUM_FIGHT - bol som to otestovat a zial je to tak, je to spomalene pri klikani bran. Ale je vikend, cize sa na to nema velmi kto pozriet teraz.
     
  15. mne je to uplne jasne, ze vikend sa nerobi... ale zaujimave je to ze kamaratov ucet tam idu ggcka uplne krasne... co sme skusali... a mne a tiez ludom co sme tu na dc to nejde... nerozumiem tomu maximalne... nuz len zbytocne som si kupil zlavu no pretoze nevyklikam , z cela nic :D
     
  16. Bože ja si ťa pamatam ešte z doby ked som chodil na zakladnu školu a bol v klane JNR :D to len tak offtopic,pekny zvyšok večera
     
  17. Nejde vzít upgrady v assembly - jde vzít jen první a další už ne.
    Zkusila jsem restart a opět jde vzít jen jeden. No nebudu pořád restartovat, abych mohla vzít cca 20 upgradů.
    Je to celé nějaké domršené, občas při otevření assembly zamrzne hra i server jako u vstupu do hangáru nebo při hře samotné. Už je to nějak moc časté.
     
  18. Bude to horsie a horsie, ked vidim na dc iste veci ja sa ani nedivim, ze to mozno cele laguje... a neviem ci to mozem sem aj napisat...
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato tema nesluzi na diskusiu, kto kde hral a ako sa volal. Post som ti zmazal.
    Neviem, co mas na mysli akoze, ked pises, ze vies, preco to laguje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.