Nejde klikat galagy gate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 3/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mě klikat brány jdou, a vše mi funguje, zvláštní že některým jedincům hra nejde

    jde mi to celou dobu bez problému, žádný den ve vašem tvrzení jsem nezaznamenal problém
     
  2. vsimol som si, ze klikanie ide pekne akonahle klikam za extra energie akonahle klikam za uridium uz to nejde...
    Punisher prepac, bol som zvedavy.
     
  3. pistoj

    pistoj User

    tiez mam ten problem za extra energiu pohoda ked klikam za uridium tak nastava problem
     
  4. Zajímavá představa, BP si asi myslí, že si při MHH koupím uridium, nepočkám na 400%, a potom nevyklikám ani jednu bránu? Ti snad spadli ze švestky na hlavu?
    Takže, pro BP: při MHH už kupují jen lidi, co o 400% neví a když vám nejdou klikat brány tak jste chlapci a dívky nejenom bez odměn, ale i platu.
    P.S. Newton= jabloň+jablko, švestka=nejlépe vypálená (samý vitamín to je), doporučuji, lepší jak téměř nefunkční hra.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/22
  5. Neviem ako ty ,ale ja som si kupoval len boostre a to je jedno ci je 300, 350 ci 400... uridium si zarobim povacsine na eventoch, nema zmysel si kupovat uridium a kedze ja kupujem sem tam 50% booster mi je lepsie ked je 300 ci 350... pri 400 nebyva za 1.50 Eur balicek.... aspon o tom neviem vkuse tam hadzu nejake suroviny k tomu uri a stoji to skoro 4 Eura a mne sa to neoplati. Hadma daju kompenzaciu za to no musime len cakat...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ho-Nor

    Ho-Nor User

    Co to tady zas řešíte :-D Já mám Acer za "pár kaček" a první problémy jsem pocítil až na Hitacu, kdy kolem něj byl celý klan. Jinak jedu doma na WiFi nebo přes 5G hotspot na 60 FPS s maximální grafikou na každé mapě v klientovi. :-D A to mám průměrnou WiFi a modem od poskytovatele. Nic extra. :-D Akorát dnes jsem celý den farmil, takže dárečky po celé mapě mi hru zpomalily. Tak jsem je prostě posbíral a poprvé po dlouhé době jsem si grafiku snížil. :) Jinak odměny z akce už mám dávno hotové, takže jsem dnes dárečky prioritně nesbíral.

    A co se týče MHH...já si myslím, že je každého věc, zda do hry dává peníze nebo ne. A o jaké akci si něco koupí. On když je někdo v práci a má povinnosti, tak 400% může snadno minout. A třeba při čekání na akci Zeuse nebo LF-4 se nemusí vyplatit čekání na 400%, takže nevidím důvod si koupit urko o MHH i na 300%. Ano, hra občas zlobí, ale za tu dobu, co hraji skoro každý den aspoň hodinku a někdy celý den, si nemůžu stěžovat.

    Jako občas mám vztek. Dnes jsem v chatu šeptem poslal do sprostých míst asi 4 hráče, kteří mne celý den kosili a když to vychytají, že vás sundají před koncem velkého NPC, tak je to na palici. Ale baví mne to. Jestli se vám ta hra nelíbí, tak ji nehrajte. A stěžovat si tu na fóru ničemu nepomůže. Odinstalujte klienta a můžete hrát jiné alternativy třeba na konzoli. Jednu doma mám pro PSko. My, co nás to baví, si pošleme třeba o MHH 300% urko. A můžete si z toho mlátit do zdi nebo do klávesnice, jako já dnes, když mne pukali. Řečnická otázka...pomůže vám to? Mně to nepomohlo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Rieši sa hlavne to,že nejde klikať gg,nie,že hra nejde niekomu plynule, mne to ide relatívne dobre ,ale niektoré veci nefungujú lebo to nieje opravené... To luminium spomalilo hru, vidím na fotkách čo posielajú, keď chalani "krútia" npc a nezbieraju boxy a majú ich tam minimálne 1000.... , Ten event je jednoduchý ja som si to luminium spravil na protegitoch behom dvoch hodín... Ešte ráno keď som šiel do roboty to nešlo tak uvidíme kedy to pôjde klikať
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ho-Nor

    Ho-Nor User

    Já jsem si GG klikal v pohodě, no.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. tak si bol jeden z mala ak si klikal za uridko a islo ti to , teraz to momentalne ide tak ako ma ist...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ho-Nor

    Ho-Nor User

    Tak to ne, to já klikal za EE, no. Ale je to riziko povolání.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    A bude s tím i něco BP dělat, nebo se čeká zase na překlad, nebo na zázrak?
    https://ctrlv.cz/8kDI
     
  12. Když klikám brány v týdnu tak u jedné brány mě to udělá taky možná 10x ale je to tím jak rychlé klikám když klikám co 5-10 vteřin tak v pohodě ale když klikám rychlé za sebou sekne se to jak kdyby nějaky antibot který by tam měli aby oni nepoznaly že to třeba kliká program
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jsem tu déle, než bych chtěl, od roku 2009. Mám to takhle, někdy dlouho nehraju, jindy zas jedu jak drak. Určuji si cíle, například spartan full. Na malém účtu teď jdu po full havoc. Za ty roky jsem naposílal spoustu peněz, cca 45 tisíc Kč. Mě dokáže rozzlobit, když něco nefunguje, když mám zrovna hravou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Ho-Nor

    Ho-Nor User

    Tak já pamatuji ještě starou verzi Leonova a starý odznak bran před korunou. Mít tehdy ten rozum, co mám dnes, tak na CZ1/2/3 mám aspoň plukase. Online hra bez investic nemá smysl, no. To už je lepší místo toho mít konzoli a hrát offline.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nejde klikat galagy gate.

    To není problém, stačí si počkat, pokud to opraví.

    Času je dost..

    Nikde není psáno, že brány musíme za každou cenu dělat.
     
  16. ANTI11

    ANTI11 User

    napsal človek co ma na učte 2 000 uridia z denni misie xDDD
     
    ....GALACTICA.... tohle ocenil(a).
  17. Baghira bol event chcel som ziskat cosi... takze ano chcel som klikat a chcel som nieco pekne dostat i ked su to len vyzorove dizajny, ale apson mi popadalo uri z nich celkom dost... kedze uz ich mam dost, mohol som mat viac klucov a ak si si nevsimol uz sme pisali, ehm asi pondelok poobede ze to ide klikat za uri... dik
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Z dennej misie 17 lvl. mám 4 000 urídia a 40x ee.
    Keďže si urko šetrím a nemíňam si ho, tak hádajte koľko mám?

    EDIT:

    GE7 (GE6) aktuálne 492 680 uri. ID: 101875486
    GE7 (GE7) aktuálne 136 980 uri. ID: 87060180
    GE5 (GE4) aktuálne 154 360 uri. ID: 163715728
    GE2 (CZ2) aktuálne 137 150 uri. ID: 163407845

    A to som uviedol len servery, kde aktívne hrám.

    Najmúdrejší hráč je tu taký, čo si to vycucá z palca.
    post: #36

    Čo na fóre rád kritizuje, ale málo pre druhých v hre robí.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/22
  19. Zornička

    Zornička User

    Pak se nediv že se tuníš tak pomalu :D
     
    ....GALACTICA.... tohle ocenil(a).
  20. tak to teda veru nic moc len 100k miniem denne na palivo boostre a tak ked hram aktivne.... aspon to tocenie abg nic nezerie cez vikend poriadne :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.