Nejde klikat galagy gate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 3/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vidim,ze dalsi vikend co hra vobec nejde vraj od vcera okolo primu tomu zacalo sibat, co mi vraveli som rad,zesom stihol daily mission... dneska budem rad tiez za nu... to logovanie a spustanie je taqk na zabitie...
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  2. No tak koukám, že to opět nefunguje, škoda, ale tým techniků na tom jistě již pracuje:(:mad:
     
  3. Na té hře nejde doslova nic, přes klienta se nejde přihlásit když dám udaje tak nic zasekne se cely klient.
    Kdyz me to prihlasi po nějake dobe tak nejde ani zalozka start kdyz na to kliknu tak nic nabehne kalendar ale herni okno nikde ktere se ani nenacte proste nic.
    Skylab nejde ani otevrit, klan to same, vyslaci proste tam nejde nic dělat.
    Laskave opravte ty chyby a bugy v celem DO furt davate do hry blbosti a kraviny a pak vam to nejde.

    Já byt vyvojarem tak zrusim vsechny ty stupidni kraviny co tam furt kazdy jen cpe boxiky, eventy, mapy, bonus brany apod. a zamerim se radsi na opraveni chyb a bugu ve hre aby to fungovalo.

    Ale kdyz potrebujete prachy tak tam cpete helix a 3xMHH aby jste s toho meli nejaky zisk nechapu lidi kteri do te cpou Xxx penez aby nekde byli aby si vse zaplatily kdyz ta hra vlastne ani poradne nejde a nefunguje opravdu cim dal vic horsi 3 dny jsem nebyl na ucte a neni sance ani poslat seprak a dat seprak na lod protoze po 5 hodinach snahy prihlaseni to proste nefunguje a furt vyskakuje nejake okno Error a to jsem promazal komplet vsechno, vse vycistil a nefunguje tak asi chyba neni na moje strane ale na vasi.

    A vsechno se to stalo po vasem slavnem restartu hdy ktery byl ve stredu, kdyby jste misto tech restartu a vymysleni blbosti opravovaly dulezitejsi veci nez to co vy si myslite ze stoji za to, to opravit ze to hracum zlepsi naladu ale prd des a hruza cim dal vic...
     
    -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vsetko uz bolo nahlasene, musime pockat, kym sa tym bude zaoberat BP a vyvojari hry, oni jedini s tym nieco mozu spravit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. no to si pockame na pondelok , kedze vikendy nerobia... , za tych par rokov co som nehral sa nic neposunulo....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. No tentokrát se překonali, odpoledne už to fungovalo:D
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  7. ahoj potřebovál bych pomoc projet branu HADES nevím kám napsát ohledně tohohle
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ano nedelu to islo tiez mi je to podozrive...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    možná že pomohl ranní restart a možná že to v super rychlém konání opravili, to asi nezistíme nikdy

    jednoznačně, teď již to funguje, jako má
     
  10. HYDROGENIUM_FIGHT, Spíše bych očekával i nějaké vysvětlení z BP o odstranění těchto anomálii o víkendu, ale asi to bude interní a na nějakou kompenzaci, nebo snad i omluvu velmi rychle zapomente. Děkujeme:(
     
    30minutFuč tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. no to by sme cakali, ako vzdy cez vikend islo vsetko hladko ... hlavne sobotu... clovek sa ani lognut nevedel, ale dobre... nedelu to islo v pohode...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.