Nejde mi Chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TemnyRitir, 22/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TemnyRitir

    TemnyRitir User

    Dobry den uz 4 den mi nejde chat porad to tam pise : Authorization failed! co stim mam delat???
     
  2. williamben

    williamben User

    Ahoj mam to same porad mi tam pise Authorization failed! a nevim co stim
     
  3. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    skús vypnúť a zapnúť hru alebo cakaj :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Autor témy má za potrebu vytvárať duplicitné témy ? jedna téma ti nestačí. Prečítaj si ako máš správne prispievať na fórum. Odkaz nájdeš pod mojím obrázkom.

    K tvojmu problému si dobre prečítaj následovné.

    Ban na dobu neurčitou - Code 0

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
    BlackChris13 tohle ocenil(a).
  5. Zeus

    Zeus Guest

    TemnyRitir Je ti vše jasné,co napsal kolega Korben?
     
  6. williamben

    williamben User

    Ne :D ja neumím slovensky prosím jestě jednou česky
     
  7. williamben

    williamben User

    Dal jsem si to do překladače ale nepochopil jsem co tam mám udělat
    ------------------------------------------------------------------------------
    Aha a jak jse mění IP adresa prosím ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Tak za prvé,nedělej tu multiposty,příště použij tlačítko Upravit,nyní ti to sloučím já.
    Za druhé,prdelky si dělej z modelíny a né z nás.Kolega ti poslal vysvětlení v českém jazyce.takže příště budou bodíky
    vyčisti si pc a pokud to nepomůže,musíš požádat pořizovatele netu o jinou IP.
    Je ti vše už jasné????
     
  9. TemnyRitir

    TemnyRitir User

    Tak to je hezke nepsal jsem nic vulgarniho jen jednou a to jsem dostal jen ban ze hry a najednou dostano ban naporad a za nic mate tam pekny neporadek :-D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TemnyRitir - cital si vobec post od kolegu,ze ten ban si nemusel obdrzat ty,ale niekto,kto zdiela rovnaku IP?Ak nepomohlo premazanie cachov,udajov prehliadaca a ani ranny restart,tak uz len poziadat svojho poskytovatela o zmenu IP skus,ale ak to bolo pravom tebe udelene,tak ten ban obdrzis zas.
     
  11. williamben

    williamben User

    Ale ja si stahl cclener vyčistil jsem to a porad mi to nejde tak to neni pochohpitelne a ban mit nemuzu posledni tyden sem nerekl zadne ani priblizne sproste slovo,a ja si z vas nedelam modeliny !!
    -------------------------------------
    A srandu si z vas nedelam ja myslel ze sem nerozumnel jak to e napsane nad tim duvodem.A chtel bych se zeptat totiz ja sem chtel koupit 75 tisic Uridium a koupil to jak byl MHH ale to sem nekupoval ja protoze nemam paypal ale strejda jo,a ten to nejak prevedl na novy ucet a chcu se zeptat jestli by tech 225 tisic Uridium neslo prevest na muj ucet protoze na svem mam nahrano 280 milionu skussenosti a na druhem(co omylem zalozil strejda) mam nahrano 0 niceho.
    -------------------------------------
    A co to jsou ty bodíky?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  12. Logan

    Logan User

    GrofikCZ a williamben tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.