nejde mi herná mapa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KillaHilla-SVK, 12/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám taký problém že mám preinštalovani winxp na win7 a odftedy mi nejde načítat herná mapa.Flash player mám aktuálny a rýchlostou internetu to nebude...preto by ma zaujímala či to nebude niečo v pc blokovat alebo niečo podobné a ešte jedna vec ked dám štart je iba čierna obrazovka.id94936173
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. zkus po kliknutí na start zmenšit okno prohlížeče ;-) měl jsem obdobný problém, resp. pořád ho mám, ale když zmenším okno, obraz se mi ukáže ;-)
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Verified Java Version
    [​IMG]
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).

    flash mám 11.9.900.170

    používam mozilu a mám win7
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KillaHilla-SVK - precitaj si este raz link,ktory si dostal odomna aj od kolegu a vypln ho,kedze ti chybaju este informacie.
    Skusil si aj pri zaciernenom okne minimalizovat prehliadac a potom ho zas otvorit a stale to nejde?
     
  7. jj skúsil som minimalizovat prehliadač...aj na chrome ale stále nič a ten speedtest a pingtest mi niak nejde nehce mi to vyhodnotit.. nepotrebujete na spustenie niaky grafický program náhodov alebo tak dačo lebo jak som preinštaloval pc tak tam možno neni.. ?
     
  8. Korben

    Korben User

    Žiadny grafický program nepotrebuješ, Potrebuješ mať v PC všetko aktuálne, to znamená aj všetky ovládače ktoré PC potrebuje. Koľko bitovú verziu win máš ?
     
  9. Korben

    Korben User

    Ja skôr vidím problém s internetovým pripojením. Skús resetnúť ruter.
     
  10. resetoval som a stále nič.. nemože to náhodov antivírus(eset) blokovat ?
     
  11. Korben

    Korben User

    Môže. Keď nesedíme pri PC tak je ťažko povedať kde môže byť chyba, ale samozrejme že jednou s príčin môže byť aj antivírusový program.
     
  12. Resetoval som pc a už mi to ide... dakujem za ochotu :) možete lock
     
  13. Korben

    Korben User

    To som rád .

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.