Nejde mi prihlásiť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NejdeMiPrihlasiť, 8/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím skúšal som pozrieť Francúzko 1 cez svoj hl účet nešlo to tak osm si povedal fajn šiel som hrať dalej na cz 3 kde hrám a idem sa prihlásiť na další den a nejde mito furt ma hodí na Fr1 a nemam ako napisať na podporu ani nic nejde cez ten učet... chcem nazad aby mato prihlasovalo na cz 3 ako nato Danke..


    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.


    toto mi tam píše -.- a nedá na výber servery.... a dakto od vás napísal na forum že spojenie prebehlo úspešne idem to pozrieť ako vyzerá spojený server a zasekne mato ..ChybOrbit
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    napiš na podporu, popiš jim problém a požádej o přehození účtu na server CZ3. Protože nemáš přístup na účet, tak podporu kontaktuješ přes tento formulář. https://www.darkorbit.com/index.es?action=support

    Podpora má na odpověď 48 hodin, je potřeba vydržet, než se k řešení problému dostanou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hrac uz svoj problem riesi s podporou hry, takze uzatvaram.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.