nejde mi prijat ulohu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 22/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    zdar, nejde mi prijat normalnu misiu, neviete co s tym?
     
  2. Možná jich máš hodně už přijatých, zkus nějakou zrušit
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Máš volný slot k přijetí úkolu? Můžeš mít přijatých maximálně 6 denních misí+ 5 normálních +1 akční. Nepokoušíš se přijmout úkol, na který nemáš level? Nejedná se o závěrečný úkol, který je podmíněn splněním jiných úkolů? (zjistíš najetím myši, na tlačítko "přijmout misi").
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,

    podívej se také, zda úkol, který chceš přijmout je pro tvůj daný level. Když máš nahoře nad seznamem úkolů visací zámek označený a svítí žlutě, máš aktivní i úkoly, které jsou prozatím pro tebe nepřístupné.

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pecko

    pecko User

    mám prijaté 4 normálne úlohy, ak chcem prijať ktorúkoľvek inú nejde to môžem dať aj fotečku ak by ste chceli, teraz idem spraviť ostatné úlohy aby to bolo prehľadnejšie.
     
  6. Callisto

    Callisto User

    Ahoj pecko,

    pošli prosím screen, vyzkoušela jsem u sebe všechny možné varianty, ale stále mi to nabízí přijmout úkoly.

    Děkuji Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - ak mas prijate 4 klasicke ulohy a jednu tyzdennu, tak nevies prijat tu 5 klasicku ulohu. Staci zrusit tyzdennu ulohu a mozes vziat piatu ulohu a potom naspat prijmes aj tyzdennu ulohu ;) Daj potom vediet, ci to uz ide takto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. pecko

    pecko User

    ďakujem ti za odpoveď funguje to
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jen na okraj, když zrušíš týdenní úkol, tak už žádný týdenní úkol znovu až do pondělního restartu nepřijmeš.:eek::eek::eek::p:mad::mad:
     
  10. Warden

    Warden User

    pecko: Jsem rád, že ti vše funguje. Považuji tedy za vyřešené a uzavírám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.