nejde mi spustit hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kidrauhl♛, 30/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. před chvíli jsem se přihlásil a na hlavní stránce vidím že chybí písmo např profil pilota, obchod atd.. a když dám start tak je tam jen loading a nic jiného to nedělá.. nevíte čím to může být?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

    Od zlého internetu až po nevyčistené PC. Môže to byť čokoľvek. Prečítaj si odkaz od kolegu a dodaj požadované výsledky.
     
  4. jede mi to pouze na Exploleru
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. páni po aktualizacii flash rovnaký problém na firefoxe.
    ____________________
    na chrome dokonca nebezi vobec. skusal som premazat a vycisitit bez uspechu. inak mi dark chodi krasne bez lagov a sekania . Ping 30 ms
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
  7. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Ja mám teraz ping 80 a ide mi to. Vlož sem kompletné výsledky testov , inak píšeš zbytočne.
    To je ako by si zavol do servisu a povedal " nejde mi auto, benzín mám, kde je chyba ? ":rolleyes:
     
  8. [​IMG]
    [​IMG]
    Java verzia 7 update 55. 10.55.2.13
    flash update byl udelany vcera shock wawe 13.0.0.206
    prohlizec firefox 32 bit. v 28.0
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
  9. Korben

    Korben User

    1. Podrobný popis problému, případne screen.
    2. Test kvality připojení (pingtest a speedtest).
    3. Verze javy (číselná, ne slovně "aktualizována").
    4. Verze Flash Playera (číselná, ne slovně "aktualizován").
    5. Typ prohlížeče, jeho verze a bitová architektura.
    6. ID hráče a sever na kterém se ploblém vyskytol.
     
  10. prispevok upraveny o potrebne informacie
    Prezeral som si doplnky a prisiel som na zaujimavu vec firefox blokuje java toolkit plug-in. nie len moj firefox . tak asi skusim operu.
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
  11. Korben

    Korben User

    Tak zatiaľ jediný problém ktorý by si mohol mať, je že ti pravdepodobne java nespolupracuje s prehliadačom a preto ti nezmeralo ani stratu packetov a práve aj preto môže vznikať problém v zobrazovaní písma, profilov a podobne .
    Chrome by som na hru nejak ani nevyužíval, lebo v poslednej dobe tam vznikajú najčastejšie problémy.
    Jednoducho treba v prehliadači rozbehať Javu.
     
  12. korben uz som preinstaloval aj firefox aj javu a stale mi hlasi ze centrala zablokovala jeden pluugin k jave pretoze je nebezpecny. na chrome mi hra ide ale velmi pomaly ale opera je asi riesenie aspon do napravy tohto problemu. dakujem za ochotu a odpovede
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* problém s javou v MFF je tu odhadom už cca rok, Opera je riešenie celkovéa doporučujem hrať na nej.
     
  14. Ďakujem odskúšam ;)
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Daj vedieť či došlo ku korekcii prípadne či máš ešte nejaké otázky.
     
  16. operu budem instalovat vecer momentalne bezim na chrome a fps krasnych 60 (sam sa cudujem ). vecer upravim prispevok a dam vediet ako na tom som

    Opera: stiahol som si 3 instalacky a nedostal som do pc ani jednu.. (budem ešte skúšať)
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

  18. stalo sa . problem bude ze ficim bez sp3 :) (cernota je zadara ) ale asi si ho zadovazim :)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to si už bohužiaľ budeš musieť vyriešiť sám. Inak doporučujem prejsť na iný Windows, XPčko stratilo podporu od Microsoftu.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.