nejde mi stireľať

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nosatanoha, 5/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nosatanoha

    nosatanoha User

    dobrý deň neviete prečo mi nejde strieľať? nefunguje dvojklik ani klavesnica, ďakujem za odpoveď či otázky :)
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Podle toho co píšeš, tak si troufám napsat, že se ti zresetovalo nastavení ve hře. Musíš si zase všechno znovu nastavit, ale ctrl by mělo fungovat stále. Podle toho co píšeš, tak se nedá na 100 % říct hned, co se stalo. Zkus to upřesnit.
    1. funguje ti jinak klávesnice normálně, jde psát do chatu?(poškozený kabel, vybitá baterka)
    2. máš nastavenou munici a máš ji dostatek?
    3. jsi na lodi, která je vybavena lasery?
    Jinak netuším. Třeba ti poradí někdo jiný.
     
  3. dolejda

    dolejda User

    dvojklik byl z ekologických důvodů o delší životnosti myši zrušen
     
  4. nosatanoha

    nosatanoha User

    ZOHAN na vsetko som si odpovedal ano, neviem kde je chyba, pise utok na supera bol preruseny
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Riešienie daj si reset nastavenia :) v minulosti sa mi to stavalo takže skús a uvidíš

    PS: fajn by bolo dať aj odozvu
     
    Naposledy upraveno: 6/12/19
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nosatanoha - skusil si aj utok pomocou rakety? Samozrejme musis mat nastaveny typ rakiet na strielanie a musis nimi aj disponovat.
     
  7. Fishbi89

    Fishbi89 User

    mam uplne stejny problem u designu na goli
     
  8. nosatanoha

    nosatanoha User

    vymenil som vsetko ale nic sa nedeje ak som tam mal jedellaser islo stirelat, ale ak som tam dal vsetko nejde mi strielat
    aky mas dizajn?
    ahoj som spat, punisher asi si mal pravdu, rakety som mal prepnute na take co nemam a neslo mi strielat, lenze preco je to tak? je to bug?
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nosatanoha - bolo to nahlasene, ale neboli sme vyrozumeni, ci sa jedna o nejaky bug. No ako som pisal, treba mat rakety a vystrelit raketou a potom by uz malo byt mozne zahajit utok na nepriatelov bez problemov.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.