Nejde nalogovat na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M*A*S*H-_-SVK1, 11/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim pilotov, mam problem, ze sa mi neda nalogovat na herne okno. Skusal som aj prepnut hangar, ani to nefunguje. Vie mi niekto poradit?
     
  2. Huehuehuh

    Huehuehuh User

    Stejný problém, na 2-1 se mi to naloguje po tom, co jsem byl vytáhnut ze Zety, ale nic jiného, bohužel... Dám warp a skok na jinou mapu a v tu ránu načítání..
     
  3. kapr90

    kapr90 User

    mm ten samej problém neděle a hra opět nejde klasika
     
  4. kerula1

    kerula1 User

    kerula1- M*A*S*H-_-SVK1- mě to taky nejde a už je 10:28 stále načítá čekejte.
     
  5. Borat

    Borat User

    A kde máte ID?
     
  6. Warden

    Warden User

    Prosím, můžete uvádět o jaký server se jedná?
     
  7. Zdravím, mám ten stejný problém, okno otevřené a hra se nechce načíst.
    ID: 22664141
    Jedná se o server: Globální evropa
     
  8. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj CЯΨPTΣX_Cz, na GE1 evidujeme obrovské problémy s hrou. Už je všetko nahlásené a čakáme na opravu.
     
  9. Karlosray

    Karlosray User

    ja taky nejde mi to se přihlašuji dam start a čekam už 5 minut a nic Globalni Evropa co se zase přidalo do hry noveho že to zase ta hra blbne ,
     
  10. Borat

    Borat User

    Na Globálnej Európe 1 evidujeme jeden problém za druhým. Včera to bola Zeta dnes už neskocite ani z x-1 na inú mapu.
     
  11. Jak dlouho bude trvat problém? Ještě pro informaci.

    Děkuji.
     
  12. Borat

    Borat User

    CЯΨPTΣX_Cz dnes bude určite celý deň tento problém a verím, že zajtra ho vyriešia.
     
  13. zaujímavé je že hra nefunguje a vru a eic body stupajú jedna radosťo_O
     
  14. viper63

    viper63 User

    Tak mi řekněte, jak mám dodělat ůkol, když to pořád nefunguje?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viper63 - ako uz spominal kolega, tak najskor zajtra sa budu moct danemu problemu venovat, kedze je vikend. Trosku trpezlivosti, aj ked chapem, ze hracov to urcite rozhnevalo, ze to nejde.
     
  16. 1980milan

    1980milan User

    ono je to veľmi zle lebo ľudia majú kúpené boostre a je akcia na kryštál práve dnes a nemôžeš ani jedno využiť zajtra to už bude zbytočné smutné je že už o dvanastej začala hra lagovať teda booster som využil cca na 4 hodiny oplatí sa
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1980milan - musime pockat, ako sa to zrejme uz zajtra poriesi. Minule, ked bol podobny problem, tak pripisali boostre dalsiu akciu, aby ich hraci mohli zuzitkovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Doufám že bude náhradní dvojnásobná akce.. Protočil jsem jednu bránu než se to začalo sekat.. A byl jsem připraven na víc bran ale kvůli tomu problému bohužel..
     
  19. Na GE1 jsem chtěl dnesa dodelat ukoli a mel jsem koupeny ukol začáteční kde mam cely ukol zdovjnasobeny. Doufám že mi to vratí v nejake přinosné podobě

    ID:168599254
    NICK: ☣George☣CZ1
     
  20. Nefunguje to ani dneska, ráno jsem se zkoušel nalogovat, na 1-8 normálně, ale nejde se z ní dostat. Ani změnou lodi na jinou mapu. :eek:
    [​IMG]4045517, server GE1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.