Nejde nalogovat na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M*A*S*H-_-SVK1, 11/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Okrem písania, vieš aj čítať?o_O
    Chyba nieje na strane BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. coroner

    coroner User

    no ale BP platíme, tak by to ta firma mohla odhalit ne? Jim ty prachy budou chybět pakliže už jim to není jedno...
     
  3. Borat

    Borat User

    BP problém neeviduje takže nemôžu nič odhaliť. Ak budú mať informácie od hráčov tak budú múdrejší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Také mém UPC,včera v pohodě (pouze odlogování při portování,ale na to jsem si už zvyk) ,dnes od rána se jen točí loading.
     
  5. Korben

    Korben User

    BP je tak isto užívateľ internetu, ako ty. Tak že keď ti nejde hra a požiadame tu o testy, tak buď ich urob, alebo čakaj kým sa problém vyrieši.
    Chyba môže byť na trase internetovej siete a bez spätnej odozvy je problém zistiť presnú príčinu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. .DOMECEK.

    .DOMECEK. User

    Neevidujou? Mě přišla tahle odpověď na moje otázky... Bohužel jejich rady už sem udělal dřív i bez nich a nefunguje mi to doma ani na jednom ze 4 PC a je jedno jaký zkouším prohlížeč. Počítače vyčištěný,Flash player aktuální a funkční.

    Dobrý den, Tento problem je evidovany avsak vela hracom to funguje a ked som sa pokusil prihlasit na Vas ucet tak to fungovalo taktiez. Doporucujem skusit iny prehliadac a precistit PC. Popripade preinstalovat Flash Player.
     
  7. Korben

    Korben User

    Evidovaný problém a to čo bolo zistené je asi rozdiel.o_O Môžeš mať doma aj 10 pc a keď je problém v internetovej sieti, tak ti to asi nepôjde.
    Robil si už testy to témy nahlasovania problémov?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. .DOMECEK.

    .DOMECEK. User

    Ciacia zmazana
    Opravím...

    Zkoušel sem to i přes jinou wi-fi,Mobilní data a nefunguje to :)
    Neřekl bych že tohle je na chybě internetu,ale spíš na chybě hry.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/17
  9. a kdy to mini opravit? neplatim za to abych si nezahral! prichazim tim o bonusy atd.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .DOMECEK. - keby to bol globalny vypadok, tak to nejde nikomu. Sprav preto prosim o co ta ziada kolega a dodaj potrebne testy.

    -DISCHARGE- - je nam luto, ze sa niektori hraci nemozu pripojit do hry, ale ty neplatis za hranie, ale ako si sam pisal, ze za rozne bonusy v hre. No hra je bezplatna. Ako uz bolo spomenute, pokial to nie je globalny vypadok a neukazuje evidentnu chybu, tak je o to narocnejsie zistit pricinu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Vieš ako funguje internetová sieť? Si ITčkar? Ked príde z BP email, že u nich je všetko v poriadku a žiadajú testy od hráčov, tak to sa musíme doprosovať?!
    Buď urobte o čo vás tu žiadame, alebo tu zbytočne nepíšte.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jsem z toho zmatený na PC mi nejde nalogovat na žádném prohlížeči tak to zkusím na tabletu a na telefonu a tam mi vše funguje.o_O
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. coroner

    coroner User

    již jsem poslal informace na podporu BP a díky moderátore Korbene, máš těžkou práci...myslím to bez ironie
     
  15. Korben

    Korben User

    Na podporu je zbytočne písať, potrebujeme testy vložiť na fórum, aby sme to mohli odoslať do BP.
    Inak toto nieje moja práca, zamestnanie mám úplne iné. Toto je v rámci voľného času. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    *jakub1310* tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    Problém může být kdekoliv a to jak někde na straně koncových PC, tak na straně poskytovatelů připojení hráčů, ale i na straně poskytovatele připojení firmy BP k internetu. Přímo na serverech pravděpodobně problém nebude. Věřte, že se všichni na straně pracovníků BP snaží, aby se závada našla. Nikdo nesedí s rukama v klíně a nečeká, že se to vyřeší samo. My můžeme pomoci jen testy a informacemi dle Ohlašování technických problémů ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. coroner

    coroner User

    jj a to jsem si přál pod stromeček od ježíška premium na rok
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    No je docela odvážné tvrdit, že problém není na straně BP, když ani neví, co to je za problém. :D
    Většina těchhle problémů nastane při nahození nějakého updatu.
    A jasně, chápu, že když to většině lidí jde, tak problém bude v něčem, co mají uživatelé jinak. Ale pokud se nejedná o něco jako starý flash a podobně, tak bych čekal, že se k tomu BP postaví stejně jako minule, že prostě nahodí starší verzi a nebude se omlouvat. Minule to tak taky bylo.
    BP neviním, ale pokud je někde chyba, například v systému nebo tak, asi těžko budou očekávat, že si každý bude dělat reinstal nebo měnit poskytovatele. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Nepředbíhej a nespekuluj. Pracují na tom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.