nejde ovládat lišta klávesnici

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravým mám takový problém cca 3dny z5 mi přestala fungovat klávesnice na liště na chatu píšu konfy přepínám skáču přes klávesnici ale nemůžu použít co mám na liště to jde aktivovat pouze myší?? problém začal koupí sleváku v nastavení mám vše povoleno resetováno žádný efekt prohlížeč explorer díkes za rady
     
  2. Warden

    Warden User

    Zkus se v herním okně podívat na nastavení. Je tam záložka kde se nastavuje klávesnice. Jaké tam máš nadefinované klávesy? Zkusil jsi přiřadit klávesy znovu? Jakou máš klávesnici nastavenu v PC (angličtinu, češtinu či jiný jazyk)?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Kdyby ti to pořád nešlo, tak vyzkoušej jestli ti klávesnice funguje na jiným účtu. Pokud ano, tak to bude chyba na jednom konkrétním účtu.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ak ti to stále nefunguje skús vypnúť sekundárnu a prémiovú lištu v nastaveniach.
     
  5. Warden

    Warden User

    -*Ťapíík*-: Jeětě mě napadlo, které čísla na klávesnici používáš, na numerické klávesnici nebo čísla nad písmeny?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autorovi sa uz zrejme podarilo vyriesit problem, kedze sa viac nevyjadril, takze uzatvaram temu.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.