Nejde platit kartou ....

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤¤¤Black_Monkey¤¤¤, 21/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám problém že mi nejde platit kartou i když mam kartu správně nastavenou, neví někdo co s tím ?
    na podporu jsem psal ale ta mi 3 dny neodepisuje na e-mail .... (je asi k ničemu)
     
  2. Měl jsem podobný problém. Pokud měla banka sídlo mimo ČR a karta byla vydána,třeba v Polsku (mBank),nefungovala.
    Bylo to už několik let dozadu,takže nvm jestli je to tvůj problém.Já začal používat jinou od české banky.Teda česká už není asi skoro žádná,ale má sídlo v ČR (spořitelna-erste bank):(:(
     
  3. Hele mam stejný problém a mám ERU takže ted nevím jak na to vždycky když mam něco vybraného a chcu platbu kartou tak mě to vyhodí bílou obrazovku s tím znakem chybi a podpora to je nějaky marný.
     
  4. Nejsem expert,ale zaregistroval jsem si kartu z banky se sídlem v ČR přes PayPal a funguje na všechny platby po internetu.Ten problém se sídlem banky je už opravdu letitý,takže opravdu nevím, zda už není vyřešen.Mně to funguje už léta takto a spokojenost, do 10 vteřin transakce provedena.(Třeba 20 vteřin nvm:cool:;)).
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.