Nejde poslat Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WeryPhoenix, 23/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím ... potřeboval bych si změnit věci v nastavení účtu ale mám problém.
    Když dám svůj Email a heslo od účtu tak mi to napíše že jste mi odeslali email na můj email jenže ten tam nikde není ... zkouším to už asi po 6 ale pořád nic .. čekal jsem 2 dny a nic .. co s tím?
     
  2. Logan

    Logan User

    No v prvom rade sa opytam ci pozeras na mail kde mas ucet registrovany???

    A za dalsie prezri si aj spam v maily ci sa nahodou maily od BP nepresunuli rovno tam.

    Inac mail od BP Ti chodia?
     
  3. pozerám mail na kterým jsem se registroval, ve spamu nic nemám a když byl ten kod od HADES brány tak mi na mail nepřišel tak mi asi nechoděj .. proto si to tam chci změnit
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Problémov môže byť viac, od blokovania tvojím mailom (filtre, spam kôš, nevhodný poskytovateľ, nenastavený whitelist na maily od BP) až po blokovanie od BP, t.j. si na blackliste resp. za nejaké porušenie niečoho BP s tebou nekomunikuje. Ak si si istý, že na tvojej strane problém nie je môžeš sa informovať na podpore, či si na blackliste.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor zrejme zistil uz pricinu,preco nedostal mail,kedze sa uz dlhsie neozval.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.