Nejde se mi připojit na hru

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem !!Snehove-Kotatko!!, 12/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím už od minulého roku se mi nejde připojit na hru .... vše se mi nainstaluje ,ale jak chci se přihlásit tak se mi to načte jen do půlky a stránku vyhodí , děkuji předem za radu co s tím
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. Ahoj ,nemam , hra mi normalně sla dokud se nedelal velky update , v minulem roce , psala jsem i na podporu windows a tam mi odepsali ,že to neni kompatibilní ... Tak nevim u kompability mam poslední windows 8 , pritom notas ma 11 ... Jako uplně se v tom nevyznam ,pišu jen to co jsem zkousela :)
    -----------------------------
    Zkusim a uvidim ,ale psalo mi to něco kompabilitě , že to není s mojim notasem ci co ,prosim hlavně se mi nesmejte :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/24
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    !!Snehove-Kotatko!! - vyskusala si aj hrat cez prehliadac? Navod je TU
    A nepis viac prispevkov pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit. Multipost som ti spojil. Precitaj si v mojom podpise ako prispievat na forum.
     
    !!Snehove-Kotatko!! a Tess tohle ocenili.