nejde upgradovat seprom do laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elite.soldier, 24/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. *marushin*

  *marushin* User

  482mega sepromu :D, tam by měl bejt automaticky ban, ale u BP si to asi neuměj spočítat no.
   
  ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
 2. Fotograf73

  Fotograf73 User

  Taky to počítám. Takže za den jde vyrobit a poslat cca 5 000 sepromu. Když to bouchnu do střelby, tak je to 50 000 střel vylepšených sepromech. Jasně, je možné, že někdo jen seprom přepošle a jinak nehraje, aby si ho do palby naspořil. Pokud ale někdo má vylepšeno 482 milionů střel, znamená to, že si ho takto přeposílal 9 640 x, čili po dobu více než 26 let! To tato hra ani zdaleka tak dlouho neexistuje, a to nepočítám, že v počátcích žádný seprom neexistoval. Vážně tohle nikoho nezaujalo?
   
 3. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  FrOg!_Is_Back_[SvK] každý jeden moderátor sa to na Discorde pýtal, ja osobne asi 4x a to som sa už aj pochytil s pár vysoko postavenými ľudmi pre DO, no nikdy sme nedostali žiadnu odpoveď ani len reakciu... takže diplomaticky ti odpoviem "Veríme, že čoskoro" pretože my to banovať nevieme, vyriešiť to nevieme, je to len na BP.
   
 4. =U.D.O=

  =U.D.O= User

  cpu na vylepšení sepronem jsem dal+aktivoval.fungoval ale asi od soboty uz nefunguje.už ho asi deaktivovali takže je v lodi zbytečný.aspon mě teda uz nefunguje.mohu jen seprom davat do štítu a pohonu.tam jeste 1M nemam.
  spíš mi nejde do kebule jak docílit ran za 180 000 jako dovedou někteří.mít milimetr hp co neubývá a sestřelit druhého s full hp.
   
  Naposledy upraveno: 6/2/19
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 5. Naučíš mě dávat sepko do pohonů pls?
   
 6. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak a máme utrum. BP to konečně zabil.....
  [​IMG]
  Kdyby takto rychle opravovali i chyby ve hře a ostatní bugy, tak by to snad i hráči olajkovali a byli by spokojení?
  Je jen otázkou, proč to, co je výhodné pro hráče, tak BP změní rázem jako v pohádce skoro do 24 hodin, častokrát i rychĺeji ?
  viz mimesis, hvězda a úkoly na olej?
  P.S. RIP CPU, jen jsem zvědav, kdy změní popis těchto CPU v obchodě na hlavní stránce? Nováček ve hře přece na první pohled pozná, že se nejedná o klamání zákazníka, ale o drobnou chybičku v překladu v popisu funkce CPU?
   
 8. Korben

  Korben User

  ZOHAN, Oprava chýb v hre, je oveľa zložitejší proces, ako pridať predaj suroviny.

  Čo by tam mali zmeniť? Maximálne tam pridať text, že je to obmedzené množstvom na max. 1 mega.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  A co je složitého na tom změnit popis předmětu v obchodě?
  Prostě se někde vytratila ta proslulá preciznost původních majitelů a naznačují nám takto zcela jasně, kde mají nás ''drahé'' hráče.
  P.S.Už vidím, jak nováček hledá stále někde nové a nové informace, proč něco nefunguje? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  A oprava chyb ve hře by měla být priorita č.1 a ne chrlení novinek do hry, které tyto chyby ve hře jen a jen násobí? Nebo ne a mýlím se zase?
   
 10. Korben

  Korben User

  V obchode nemusia nič meniť. Stále platí, že CPU slúži na obohatenie laseru, alebo rakiet práve využívanou surovinou. Na tom sa nič nemenilo.
  Bude upravená informácia k CPU na fóre.

  Kto hľadá nájde, kto nehľadá, bude žiť v nevedomosti, alebo sa opýta. Pre niekoho slúži fórum ako zdroj informácií a pre niekoho ako ironický kútik. ;)

  Máš z BP nejaké priame informácie o ich rozvrhu prác a ich priorít? Pokiaľ nie, tak je to tvoj uhol pohľadu a nič viac. Zamestnanci BP majú svoje nariadenia a priority o ktorých vieme minimum.
  Je len na nich, ako si riadia hru. Na nás je len to, či to budeme akceptovať a hrať hru, alebo si nájdeme inú zábavku.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 11. *SATKO*

  *SATKO* User

  Prepac Korben,zaver tvojho prispevku je naprosto pravdivy.Avsak ziadny majitej firmy,hry alebo cohokolvek by nemal majetnicky tvrdit -bude ako rozhodnem a komu sa nepaci môze odist.Taketo jednanie je kratkozrake a primitivne.Viem ze mnohy z vas nesuhlasia z takymito smerovanim hry.Clenska zakladna,obycajny hraci tvoria silu tejto hry a jej obrovsky uspech a dobrovolne priniesly majitelom nemalý zisk,tak by snad bolo uz nacase pocuvnut ich hlas a zacat si vazit cestnych hracov a akceptovat ich nazory.Ja si cenim tuto hru a budem stat za nou a ze su aj necestný,no ved to je vsade na svete.Ale hadam necestnost nebude tvorit dalsi progres tejto hry.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 12. upřímně co tu furt řešíte...s tím sepromem to nechápu to ted...uniká mi pointa...je to hra..není třeba řešit věci životem že se zbavím sepromu..

  nevím nevím.. prostě se s tím smířit tak jak to je...
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 13. Neustále říkám,že je to jen výsměch poctivým hráčům do očí - budu slušný. Nehraji chvíli a spousta problémů zde je celé roky, nic se stím neděje,ale najednou mávnutím kouzelného proutku je vyřazeno CPU z provozu - tedy omezeno a přidána novinka prodeje sepromu. Také je do hry přidáno spousta novinek - bombastické a za nedlouho budou další a další atd. Hlavně ať se chcechtáky kutálí zbytek je nepodstatný. Ten někdo zapomíná,že MY jsme Ti kdo je podporuje a dotuje aby mohli pokračovat ve vývoji a zlepšení kvality poskytovaných služeb Nám koncovým zákazníkům.
  Ano vím, nikdo mě nenutí abych do toho peníze investoval,ale každý kdo zde hraje dlouhodobě tak ví,že i to premko je třeba pořídit,už jen kvůli opravám lodi a peta.
   
  -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
 14. *SATKO*

  *SATKO* User

  Shock a co tak pointa ? Zmierenie sa s takymto riesenim je zmierit sa s tym,ze nepoctivy hraci udali smer tejto hry a jej obmedzenia
   
  -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
 15. Korben

  Korben User

  Toto majiteľ hry ani netvrdí. To čo som napísal, je smerované len priamo k tomu čo napísal Zohan.
  Ja tu zbytočne budem písať, že v BP majú nastavenú nejakú prioritu pre opravu chýb a riešenie problémov v hre. Lebo ak by som to napísal, tak niekto príde opäť so svojou, nazvem to konšpiráciou a iróniou.

  Osobne si nedovolím odhadnúť priority a smerovanie tejto hry, no myslím si odozva hráčov im nieje ľahostajná, ale určite nebudú zverejňovať ako a kedy sa vysporiadajú s podvodníkmi v hre, čo je myslím nateraz najväčší problém.

  Tak isto opravy chýb. Nevieme čo sa pripravuje pred zrušením flash playeru a tak nevieme ktoré chyby je nutné odstrániť a ktoré ignorovať pri prechode na klienta.

  Otázka sepromu bola vyriešená a samozrejme nemôže byť každý spokojný. No vyhovieť sa všetkým nedá.
   
  -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
 16. *SATKO*

  *SATKO* User

  Korben,ja viem ze ty sam si nie vzdy ztotozneny z rieseniami BP. Ano vsetkym sa vyhoviet neda,ale keby si mohol tak urcite vyhovies tým cestným
   
  -baghira2- a Korben tohle ocenili.
 17. Korben

  Korben User

  A nikomu inému a na to by stačil asi jeden server. Vtipné a zároveň smutné konštatovanie. :oops:
   
 18. -baghira2-

  -baghira2- User

  *SATKO* BP týmto krokom, zrejme túto hru práve zabil.

  Ale neboli to práve hráči, ktorí sa nevedeli zbaviť prebytočného sepromu a začali sa do tejto témy, kvôli tomu sťažovať?
  - Ruku na srdce, predajom sepromu im však BP v tomto smere, opäť vyhovel. Aj keď to je, veľmi nešťastné riešenie. :rolleyes:

  Seprom sa nikdy nemal dostať medzi rudu, ktorá sa dá za kredity predávať.
  Keď som minule písal, že seprom stratil svoju hodnotu, tak týmto; to úplne korunovali.


  P.S.: Ako z toho môžeme vidieť, tak toto je začiatok konca tejto hry.
  Zmieriť sa s tým dá, ale dlhodobo hrať túto hru už fakt, len málokto bude.

  Zvyk je železná košeľa, vraví príslovie. Ale na toto, si mnoho čestných hráčov, naozaj nezvykne.
   
  Naposledy upraveno: 4/2/19
  *SATKO* a L.E.A. tohle ocenili.
 19. *SATKO*

  *SATKO* User

  Baghi to je pekne zhrnuté
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 20. Máš pravdu je to jen hra a x-krát jsem psal, že to je tak potřeba brát. Ale seprom v tomto případě hraje pouze podružnou roli. Bavíme se tu o tom, že BP dělá nesmyslné kroky, které víceméně vedou k tomu, že hráči jsou z toho "rozladění". Jako hráči chceme vidět jiné kroky ve vývoji hry než, co si namyslelo ústředí. Věci, které vyhovují hráčům, ale ne BP, jsou řešeny takřka bleskově, ale věci, které hráčům nevyhovují, tak se řeší roky a skutek utekl.
   
  *SATKO*, Selendix a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.