nejlepší GG na získání LF 4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zebrik12, 8/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zebrik12

    zebrik12 User

    Ahoj. Jaká brána je nejlepší na získání lf 4. resp. z jaké brány padají LF4 nejvíc ? GG Kappa nebo Epsilon ?
     
  2. U epsylon mas vecsiu sancu ale v kappe ti moze padnut aj hercul alebo booster.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    v epsilone mas 33% sancu na lf4, v kappe 25% sancu

    hades moc neodporucam, mam ich cca 6 a len z 1 padla lf4

    rob epsionky, mam velmi dobre skusenosti snou, cca z kazdej druhej brany lF4ka
     
  4. zebrik12

    zebrik12 User

    ok díky moc za rady :)
     
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    mozno by ti ale bolo lahsie nasetrit na kluce koristi ktore by si minul pocas akcie na lf4, apis alebo zeus. Ja som posledne dve epsilonky postavil za 1173 a 1580 klikov co je v zakladnej cene 275 300 U a lf4 nepadla. Za to by som mal cca 180 klucov a myslim ze cez akciu by som nasiel aspon nejaku lf4 a mozno aj nejaky dizajn. Podla mna epsilon nema vyznam robit, kappu ale hej lebo z nej mas 50% sancu ze ti padne lf4 alebo herkules.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Foяmi

    Foяmi User

    zebrik12 Z posledních 10 Kapp, co jsem dělal, jsem dostal 8 LF4, tak že za mě Kappa.
     
  7. Crystal

    Crystal User

    ja som staval celu epsilon za 100-120 000 u tak neviem co davate take prehnane ceny, skor neviete ekonomicky stavat brany :)

    a skor ci neskor budete robit vsetky brany, az dokoncite lf4 budete chcet hercules, potom budete chcet saturn atd atd :) vzdy sa nieco najde ;)

    kappa aj epsilon je dobra, ale vcelku kluce su najrychlejsie na lf4 to suhlasim
     
  8. zebrik12

    zebrik12 User

    tak ja uz mam 9 heculu a zeuse jeste nemam
     
  9. tak delej epsy
     
  10. baty77

    baty77 User

    Já mám s Epsilonem nejlepší zkušenosti... Udělal jsem 1 a mám 1 LF4ku :D takže 100% úspěšnost :D ...
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.