Nejlepší loď (nejlépe za kredity v obchodě nebo v aukci)

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Tonycraft55, 20/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Nejlepší loď (nejlépe za kredity v obchodě nebo v aukci)

1. Diminisher

1 hlasy(ů)
    2.3%
  2. Sentinel

2 hlasy(ů)
    4.7%
  3. Solace

22 hlasy(ů)
    51.2%
  4. Venom

4 hlasy(ů)
    9.3%
  5. Spectrum

5 hlasy(ů)
    11.6%
  6. Vengeance Lightining

6 hlasy(ů)
    14.0%
  7. Spearhead Elite

0 hlasy(ů)
    0.0%
  8. Jiná loď

3 hlasy(ů)
    7.0%
  1. ._-MEX-_.

._-MEX-_. User

Psal jsem sem opět proto, aby hráči nevěřili těmhle (pro mě) nelogickým informacím kdy šance na jednu z nejlepších lodí ve hře je 37.5 % z brány(při pohledu na složitost montáže cyborga, musí být každému jasné že je to kravina, že by cyborg padal s šancí jako havoc a hercul ? ale no tak). Dost to souvisí s tématem diskuze, protože když tohle někdo napíše, že je šance 37,5 % a je si tím jist(pro mě to tak z příspěvků vypadalo), tak hráči v dobré víře důvěry mohou dát na tuto pro baghiru "jistou informaci" a utratit stovky tisíc uridia v domění že jim padne mimesis cyborg nebo hammerclaw s 37,5 % šancí. Dál už o tomto psát nebudu.

Jinak samozřejmě je důležité to jestli hráč vlastní na Solace upgradovací moduly. Dále bych chtěl podotknout, že se hodně vyplatí získávat indoktrikační olej z odměn z bran (tedy úterý, středa, čtvrtek) mě se tam objeví většinou jednou do týdne vždy 45 oleje. Takže s kalendářem a různýmy bitevními permanentkami lze získat olej do montáže v celkem rozumném časovém horizontu. To je můj tip na závěr.

2. -baghira2-

-baghira2- User

Zeptám se na to jinak. Padá havoc nebo herkul z každé druhé nebo třetí Zety/Kappy? Je to i o štěstí a náhodě.
    Když už to chceme porovnávat. Stačí si projít tému: https://board-cs.darkorbit.com/threads/letouny-stihacky.1816/#post-6037

doslovně se tam píše: Získám design za každou dokončenou Kappu/Zetu?
    Ne, získání designu je náhodné.

Stejně to může fungovat i u šance na cyborga. A né zo všeho, viniti jenom mě. Když se už tady porovnáva neporovnatelné.

._-MEX-_., projdi si témy: uspesnost-ziskavani-desingu-havok a uspesnost-ziskavania-designov-hercules.98575 až pak mudruj.

No někdo má štěstí a někdo ne. Obviňovat je nejjednodušší, když se někomu nedaří. Někdo dá 44 kap a má jenom 4 herkuly.
    Stejně to souvisí s tématem diskuze, jako to, co si zde posledně napsal. I získaní té šance na toho Cyborga, je čistě o náhodě.

EDIT: |Oromë|, 3/12/15 Sanca na hercules je 25%, takze je na tebe ci tie kappy budes robit alebo nie.

Naposledy upraveno: 25/3/20
  3. ._-MEX-_.

._-MEX-_. User

Šance na herclules je 37,5 %(už pár let, zjisti si to). Šance na nezískání je tedy 62,5 % zlomkem 1/1,6.
    Šance na NEZÍSKÁNÍ herculu ze dvou bran je 39 %. ze tří 24 %. Dalším výpočtem zjistíš že u deseti bran je šance na nezískání stále žádného letounu 0,909 procenta.
    Jinými slovy šance že po 10 kappách získáš alespoň jeden hercules je 99.091%.
    Jenom pro zajímavost jaká šance by byla po deseti branách na jednu ze tří lodí kdyby měl ten drop rate jako hercul :)
    EDIT: ten drop samozřejmě není přímo na cyborga (toho jsem uvedl jako příklad) ale na jednu ze tří lodí...to jsem napsal špatně promiň, ale stále šance 99% na jednu ze tří lodí po deseti branách by platila

4. -baghira2-

-baghira2- User

._-MEX-_. sorry jako. Ale zní to jako porovnávaní jablek s hruškama. To sem, do této témy ani jednou nenapsal. o_O
    Jinak Děkuji za přesný výpočet a za odborné matematické zdělení. Kdyby si posunul desetinnou čárku z 37,5
    na 3,75 %, byl bys blíž k pravdě. Ti výpočty se mění podle toho, kolik brán uděláš. Plus, mínus, šance, nešance.

Tzn. že díky této hře, se naučí hráč mnohem lépe počítat. Dejme tomu že 100% je 100 brán počas bonusových odměn
    v úterý, středa a čtvrtek. Kdyby měl Cyborg 37,5 % šanci. Pak vyjde nám že náš úspěch je 2,6 %. Čistě matematicky.
    Posuneme desetinnou čárku na 3,75 pak nám vyjde 26,6% úspěch. A 1% ze 100, by byl jenom 1 jediný pokus na bránu.
    - Takže ta šance na Cyborg, Hammerclaw a Mimesis v této hře, ještě stále je. Akorát těch štestlivců, je znatelně méně.

100 děleno 37,5 se rovná 2,66. 100 děleno 3,75 se rovná 26,66 A 100 děleno 100 je to 1%. Matematika nepustí. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Tzn. že na 2,66 % když se strefíš do bonusových odměn v úterý, středa a čtvrtek; získaš 1 z těch 3 lodí. Třeba umět počítat.

P. S.:
    Je to podobné tomu, jak se vypočítávají šance na herkul. Akorát to netřeba brát, tak moc doslovně. A počítat i s neúspěchem.

Sdílet tuto stránku