Nejlepší výdělek kreditů v co nejkratším čase

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 17/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den , chtěl bych se zeptat , jaký je nejlepší výdělek kreditů v poměru času :) Byl bych tedy rád , jestli byste se mohli se mnou o vaše výsledky podělit :)
     
  2. VK skupina +skylab(posielanie promerka)
     
  3. Pokud máš prodejní letoun HM-7, tak sběrač do PETa a během akce Crazy cubikon sbírat PETem, stát na místě a jen prodávat. Nebo to jde i u Battla. Podmínkou samozřejmě je, aby tam nebyla cizí firma, pokud nemáš prémko. Protože kdo má toho PETa pořád opravovat :D .. Jinak se dá i pěkně vydělat pokud děláš často brány alfa/beta/gama s kamikazí.
     
  4. postman

    postman User

    Zrovna šetřím na aukci. Vybral jsem si cestu střílení Krystallonů. Střílím s formací diamant, na stojáka, s lodí plnou LF-3 + 9 LF4, carga prodávám. Hodí mi to cca 15 mil. kreditů za hodinu. 65mil. denně, pak mě to přestane bavit. S prémiem a kamikazí jsou možná rychlejší způsoby, prémium ale nemám.
     
  5. Já jsem teď byl asi 30 minut na battlerayovi a vytáhl jsem z toho asi 40 000 000 kreditů
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα urcite posielanie skylabu + napr. cubikony,krysy alebo + brany..napr. kappa je vyborna na kredity
    alebo na 5-2 pirati + predavat suroviny co znich padnu

    samozrejme to s sutrami plati vsade, aj na krysach, ak nemas obchodnu stihacku tak predavat cez PEtku

    Battleray je sice pekny ale onedlho sa uz nebude dat zneuzivat na farmenie na interceptoroch
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. postman

    postman User

    Autorovi zřejmě nešlo o radu, chtěl se pochválit.
     
  8. |Oromë| z toho důvodu se ho snažím využít co nejvíce co to jde do konce roku :D
    postman pouze jsem chtěl porovnat svůj výdělek s ostatními :)
     
  9. Thymius

    Thymius User

    Všechno záleží na výbavě + PETovi. Když napíšeš jen větu - Kde nejlépe vydělám -, tak těžko říct, jestli jsi lvl 8 s 2x irisem, nebo lv 17 full LF3 +iris. Padlo tu sbírání carga a prodej přes letoun,což není špatné - ale chce to volné místo na cubech/battlovi, případně prodejní letouny. Mně se osvědčil ještě jeden způsob (pokud máš kami + prémko) nahrabat urko (LoW, GG brány,...) a pak následně za 1250 Uri posílat přes citadelu promerium ze skylabu. Pokud máš 500k+ cti máš dvojnásobný zisk než začátečníci a pokud k tomu přidáš třeba peta, pak to celkem pěkně skáče. Vydělával jsem takhle kredity do aukce a ve finále mě to vyšlo mnohem rychleji a levněji :)
     
  10. To je pěkný způsob :) zkoušel jsem dneska ještě při crazycubech , ale nedává to tolik jako na tom battlíkovi . :) Takže ho ještě musím využít , než nám ho zabaví :-(
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.