nejrychlejsí výdělky uru a kreditů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 29/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    pidlo - formaciu netopier mozes ziskat aj pocas tohto vikendu,kedy je akcia pri zakupeni uridioveho balicka: 330.000 uridia - 750 extra-energie + Hercules-design pre stíhačky + BAT formácia stíhačiek + 3 mesiace Premium-členstvo
     
    -baghira2- a (deleted user) tohle ocenili.
  2. -xghost-

    -xghost- User

    doplním falter = (německy) motýl - kdybys stále nemohl najít v obchodě.
     
  3. Máte někdo zkušenost s tím, zda se vyplatí pro sběr bonusových boxů na pvp mapách z místa nacpat PET maximálním počtem radarů? Nespotřebuje pak víc paliva, než vůbec nasbírá Uridia? Při použití více mechanismů automat. sběru kořisti se jejich dosah násobí? Jde mi o to obsáhnout při sběru PETem efektivněji širší oblast. Občas mám v rohu herního okna bonus box a Pet se dvěma 3lvl radary se ani nehne, nemluvě o tom, když se box nachází za okrajem herního okna. Občas pochybuju o jeho umělé inteligenci. Naopak mě občas překvapí, že pak PET se 2 radary po boxech zaletí pomalu přes 1/4 mapy, ale musí je mít naskládané jako stupínky na horolezecké stěně
     
  4. Timanris

    Timanris User

    Petova umělá inteligence skutečně funguje na tom, že musí mít stupínky jak na horolezecké stěně s radary jen po nich může dojít dál, ale jestli ten první stupínek nevidí tak se mužeš rozkrájet a on tam stejně nepude :D
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Postrach_Phönixu- Zber typu stat na mieste a nechat PETku zbierat sa oplati len v obdobiach akciovych boxikov ako boli na vianoce,velku noc,halloweeen,atd...Inak bude viac casu PETka tvrdnut pri tebe a aj keby cosi zarobila,tak za tu dobu by si paladkovanim,ci farmenim zarobil ovela viac.Tipujem,ze si zarobi tak na spotrebu paliva a nejake drobne.Pokial s PETom nelietas,tak to sa nevyplati,nech das do nej hocikolko radarov,lebo mozes mat aj full,ako mam aj ja,ale PET sa nehne z miesta,kym nie je na okoli boxik a ako nahle vyleti,tak je sanca,ze pojde do velkych vzdialenosti,ale ak chces,aby zbieral boxy vo velkom a ty si cosi viac zarobil,tak musis s nim lietat ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. RobPol

    RobPol User

    Zdravím :D ,
    chci se zeptat, jak nejrychleji vydělat 100.000 Urka na vydražení formace.
    Chci cca do týdne formaci diamant.
    Prosím o radu, nevím jestli pukat VK, nebo jít na Ubery,které moc nedávám (Popřípadě jaké).
    Moje výbava: Lvl 15, SB 14, full Iris, full BO2, Full G3N, v Irisech full LF-3, ještě LF-3 do lodi mi chybí.
    Zdá se mi že mi jde urko pomalu, proto prosím o radu.
    Ps: Úkoly mám jen na PVP, a ty sám moc nedávám + Boxíkuju každý den.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    RobPol

    draží sa za kredity, za urídium sa kupuje, to len pre správnosť :) Osobne by som pri tvojej výbave odporúčal boxíkovať (ak máš PET-a nechaj aj jeho) a popri tom strieľať všetko čo sa pohne na mape, kde zvládaš dávať NPC. Kludne aj na VK, občas sa pusti do cuba (ak je tam viac hráčov), samozrejme si nemôžeš dať iba jeden target, treba strieľať všetko čo okolo teba preletí tak sa zarába najlepšie ;)
     
  8. RobPol

    RobPol User

    Dobre, mnokrat ti dakujem :D No s tím dražením sa ospravedlnujem, spletl som sa, a dakujem za upozornění :D
     
  9. S1010

    S1010 User

    Zdravím, mám otázku ako čo najrýchlejšie zarobiť Uridium a kredity. Moja výbava : 13lvl, Goliath, 4 Iris, 4 Flax, 6 LF-3, 6 BS, Skylab full na 6lvli . Čítal som si už veľa tém a všade radili boxikovanie so Spearhead. Preto mám aj otázku či by som si nemal kúpiť ďalšiu Hangárovú halu a do nej Spearhead. Viem, že mám slabú výbavu ale vďaka tomu čo by som naboxíkoval by som mohol dokúpiť výbavu. Preto sa pýtam či to je dobrá cesta ak nie tak ako zarábať :)
    PS: Zatiaľ mám iba 28k uridia
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ako som písal v predošlom poste, boxíkovať + strielať všetko čo sa pohne, iba boxíkovanie ťa rýchlo omrzí.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Z dovodu neaktivity v teme je uz tato tema neaktualna a uzatvaram ju.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.