Podpora nekonečná captcha ověření??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 30/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý večer. může mi prosím někdo po lopaticky vysvětlit, co je tohle za novinku ve hře?
    https://ctrlv.cz/Rq4w
    Osobně by mne zajímalo, proč to vzniká a proč je toto ověření tak složité a trvá to dlouho?
    V minulosti jsem byl přijat na základní školu a bláhově jsem si do dneška myslel, že mne ve školce naučili rozeznávat autobus od komínu a bicykel od pož. amerického hydrantu.
    a když ani po 26-té to neuhodnu a najednou se mi to podaří udělat správně, ne jako robot, ale snad jako člověk s kladným IQ, tak mi naskočí tohle.
    https://ctrlv.cz/A5Qr
    Jak toto vzniká a jak se toho efektivně zbavit?
    Budu vděčný, za každou radu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Bagcoin a JESSICA170811 tohle ocenili.
  2. Adhara

    Adhara User

    to prece neni zadna novinka. koza kravu take nesezere, muj postreh je ten, ze zbaviti se kodu nejde. Rozumim rozhorceni tvemu ale zial s tim nejde hnout.

    je dobre ze jsi byl prijaty na zakladni skolu jen tedy nezminil jsi estli jsi skolu dokoncil? neni ostudou miti jen ze par trid zakladni skoly. chvalim tvou touhu po vedomestech ktera neni ti cizi. neves hkavu za neuspech i z neuspechu muze clovek pouciti se!


    bila bilou take nezustane, V materince clovek nauci se spoustu veci v tom urcite pravdu mas. Je dobre si sve moudrosti opakovat abys nepozapomnel veci ktere uz umis, jak klasik pravil: opakovani matka moudrosti jest. toho se clovek drzeti musi aby znalosti jehoz zustaly mu uchavany v pameti jeho.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - toto sa mi zacalo diat zial vtedy, ked som sa pokusil prihlasit na PVE server, ktory nesiel, potom mi tam hodilo tu captchu. Ale ako sa objavila, tak zmizla po hodine tusim.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To mě zas stále pruděj ty neustálý SOUHLASY co mi vyskakují každý den, přesto že to potvrzuju :rolleyes:
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.