NEKONEČNO MASKOV?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »BLASTER«, 17/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,dopredu by som chcel upoznorniť že na tento "bug" som prišiel úplnou náhodou po tom ako som videl že niečo nie je v poriadnu s mojou ľoďou :D
    Len som si tak lietal na 2-5 a vyskočil na mna enemy aegis,hodil som EMP,mask a uletel som,po tom ako som prepol konfu sa moja loď odmaskovala,nechápal som tomu.
    Akonáhle som sa pozrel do hangáru a do výbavy lode,zistil som že mám v jednej konfigurácií jeden mask a v druhej druhý mask [50ks] čiže som používal 2 masky pre 2 konfy...
    Rozhodol som sa to trocha preskúmať..
    O čo teda ide? Ak máte 2 masky v 2 konfách,a zamaskujete sa na druhej konfigurácii,tá prvá ostane bez masku,čiže toto je jednoduchý spôsob nekonečného počtu maskov,napr hunty,budem lietať po mape s konfiguráciou ktorá má mask a keď uvidím enemy tak prepnem na konfiguráciu nezamaskovanú,keď fight skončí,tak prepnem zas na konfu zamaskovanú pričom mi mask stále ostane...
    Mám ohladom tohoto otázku,banuje sa za to? Alebo je to normálna vec? Pretože som ešte nikoho nepočul hovoriť,písať o tomto...
    Ďakujem za odpoveď :)
     
  2. Taky se mi to stává...ale v mém případě mi to spíš uškodilo:)
     
  3. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj, ano mask blbne ale jakmile začneš střílet tak se ti ten druhý mask taky zruší.
     
  4. citát zmazaný

    Nezruší :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/16
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    K-A-R-E-L Nezrusi, rovnako ako zbytok aj na toto plati pravidlo. Za zneuzivanie bugov a exploitov hrozia tresty na ucet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ok :)
    Ďakujem za odpoveď
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    »BLASTER« Ako som uz pisal v druhej teme. Skontrolujeme ci je to nahlasene a ak nie, nahlasime to.
     
  8. tohle se resilo asi uz pred dvema mesici vyndal jsem masky z lodi udelal udrzbu a zas nasadil jeden a funguje to
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Y*o*D*i*A*k* Ano, tento problem s maskom uz v hre bol.

    No v udrzbe to nebude, samozrejme normalny hrac lieta na 1 masku. No ak si hrac nasadi 2 rozdielne cpu, moze sa to lahko zneuzivat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. »BLASTER« ty musis byt borec ked vsetko sundas na jednu konfu a potom s kludom prepnes na druhu zamaskovanu;)

    |Oromë|mat v kazdej konfe iny mask je zaklad uspechu, pretoze aj ked je ich tam 50, tak raz dojdu, a potom co? Normalny hrac pukne a da si na zakladni novy mas, a ti ostatni prepnu konfu a zamaskuju sa s druhym maskom.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    C*H*U*L*I*G*Á*N jedna vec je mat 2 masky, druha vec je zamerne prepinat 1 zamaskovanu konfu. A ako poznam mentalitu hracov, velmi radi vyuziju kazdy bug v hre...

    Problem je nahlaseny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. C*H*U*L*I*G*Á*N
    Heh...ani ne,stačí prepnúť na rýchlu konfu bez štítov alebo na ťažkú,hrať sa počas fightu s formáciami,vedieť kedy hodiť EMP,Bojoveho opr.robota a ISHO. A je to :)
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak psal Chuligán, taky lítám se dvěma masky, protože je fakt že těch 50 je málo a když zapomenu dodat nový nebo jsem uprostřed bojů, tak mám zálohu na druhé konfě...
    A tenhle problém už tu byl, opravili ho a teĎ se zase objevil.

    Ale děkuji za to, že už znám řešení. Netušil jsem, že když budu používat stejné CPU v obou konfách, tak mi to dělat nebude. Takhle jsem na to několikrát doplatil a nebo utrácel naopak dva masky na obou konfiguracích.
    Takže spíš než abych měl mask zadarmo jak se tu píše, tak mě tenhle bug naopak stojí masků dvojnásobek. :D
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial sa najde bug v hre, tak ho prosim nevyuzivajte ale cim skor ohlaste, nech to vieme posunut dalej.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.