Nelze hrát

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem -MAJOR-, 30/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -MAJOR-

    -MAJOR- User

    Přihlásím se na svůj účet, vše dobré, funkční, paráda, milujem a pak zkouším zapnout hru a nelze se spojit se serverem - již od včerejška. Nějak se to včera kouslo a když jsem vletěl k portu, tak mě furt na míle daleko masakroval Saimon a odečítal mi HP. Hru jsem vypnul, zapnul a spojit se serverem nešlo. Dnes jsem se pokusil zapnout hru, zahlásilo, že mě zabil devolarium, ale odkliknout oživení na domovské mapě opět nešlo. Tak jsem znova restaroval gamesku a opět se nelze spojit se serverem. Též jsem hru odinstaloval a nainstaloval. Co tedy teďka?
    Děkuji.

    Edit: Omlouvám se. Oznámení DDOS útoku jsem četl později, až po napsání tohoto vlákna. Spíš jsem hledal na fóru jiné uživatele, co měly stejný problém. Není nutné odpovídat na toto vlákno. Již vysvětleno
     
    Naposledy upraveno: 30/3/24
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.