Nelze opravit letouny ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ«, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    dneska mě několikrát sundali a když se koukl na stav letounů, rozhold sem se je opravit, jenže. Když sem na základně v zoně neutočení a kliknu na požadovaný letoun a dám opravy ono sem mě to zeptá jesli opravit nebo storno tak mi to okno zčerná a nelze na nic klikat, rád bych si je opravil protože pochybuju že mi bp nahradí letouny pokud byl způsoben bug z jejich strany.
     
  2. Logan

    Logan User

    neviem odkial mas ze je to bug zo strany BP?
    Teraz som stihacku normalne opravil na zakladni.

    Mas dostatok uridia ? na opravu, alebo opravujes cez pouzkazky?
     
  3. mám cca 80 tis U a asi 1000 kuponu na opravu a prostě je nemohu opravy vždy mi zčerná okno u vybavení tak že musím aktualizovat okno.
     
  4. vyzkouseno,overeno ,opravit letouny jde uplne normalne. Spis bude chyba na tve strane.
     
  5. Lock, problém byl v tom že loď stála na 2-1 a systém ukazoval že sem na 4-2 o 20 minut, sem to skusil znova už to jde. Děkuji pomoc.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.