Chyby nelze se nalogovat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .SAFapokalipsa1., 5/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nemohu se dostat na herni okno normalne me to naloguje a najednou mi zustane jen prazdna obrazovka a nic (kdyz zmacknu na mysi prave tlacitko tak mi to pri drzeni kresli po obrazovce asi abych se nenudil :-D)
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mas aktualne verzie javy a FP? Skusil si pomocou cleanera pri vypnutom prehliadaci premazat cache?Odporucal by som potom restartovat PC a tak ist do hry..Skus a daj vediet,ci pomohlo ;) Neni na skodu si precitat aj nasledujuci link:

    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?
     
  3. Korben

    Korben User

    Skušal som servery CZ1 až CZ3, tak isto globál a všade som sa bez problémov do hry nalogoval. Tak že v prvom rade vyskúšať všetko čo sa píše v odkaze, ktorý ti dal spoluhráč a potom urobiť trasovanie odozvy na svoj server.
     
  4. Vigond

    Vigond User

    já ten stejný problém-dopoledne jsem problém neměl...a ted přijdu z práce, kliknu start a černá obrazovka a nic..CCleaner použitý, flash i java aktuální
     
  5. Korben

    Korben User

    Komu nejde hra, tak tu máme tému na hlásenie chýb. Je tam návod, ako treba chybu hlásiť. Mne hra ide, tak že chyba môže byť aj niekde na ceste v sieti internetu.

    Ohlašování technických problémů ve hře


    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.