Nelze se nalogovat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AlgerAfíf, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Mám takový větší problem. Když se chci dostat na mapu, kliknu na start (na hl. stránce), otevře se mi nové okno, ale jen se mi ukazuje LOADING a to je celé. Ale například v prohlížeči Google chrome si mi zobrazí NAHRÁVÁNÍ ale celé se to nenahraje, ,,dojde to akorát po písmeno A" a pak se to nehne. Dále se mi také nechce načíst Galaktické brány, zůstane jen černé okno.
    Zkoušel jsem už téměř vše co mi kdo radil jako CCleaner a další ale bez úspěchu
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Flash player - You have version 11,7,700,252 installed
    ------------------------------
    Verze 33.0.1750.154 m
    Google Chrome je aktuální.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Zafod

    Zafod User

    Měření na Brno je k ničemu, dále nejspíš postrádáš Javu. Pročti řádně moderátorské posty a udělej co je potřeba ;).
     
  6. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    ano Javu postrádám, ale když jsem ji neměl do teď a hra šla ok ? no nevím, už jsem ji i zkoušel stahovat ale nejde mi to :| :/
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Je len na teba či si do PC nainštaluješ doporučený softvér alebo nie, ak sa rozhodneš ignorovať ho potom sa ale nediv, že ti niečo nejde :)
     
  8. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    :) neže bych se to snažil ignorat ale když jsem se to dozvěděl že to je potřebné no tak se to sažím nějak napravit, no ale když se to stahuje tak to napíše že nějaký soubor je poškozen a to je vše
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Práva som javu inštalovať a všetko prebehlo v poriadku, samozrejme to musíš robiť pri vypnutých prehliadačoch.

    Tuna máš odkaz na javu, nedávam ti priamo odkaz na sťahovanie aby si videl, na čo klikáš. Stačí si vybrať len 32 alebo 64 bitovú, akú si máš vybrať je napísané hneď pod tým, malo by to byť 32 bitový browser.

    Odkaz - https://www.java.com/en/download/windows_manual.jsp?locale=en

     
  10. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Děkuji za link, ale po stažení 64-bit mi program nešel spustit, a když jsem stáhl javu 32-bit, tak to spusti šlo, ale při instalaci mi vyjela chyba, že je něco poškozené, takže instalace bezůspěsná :(
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to máš ale niečo v neporiadku s PC kedže inštalačná zložka chybná nie je.

    Inak načo sťahuješ ober verzie keď ti tam jasne napíše, čo máš zvoliť? Ja neviem ale má zmysel ti niečo písať keď aj tak robíš po svojom?

    Tiež definícia "něco poškozené" mi veľmi veľa povie, aby som ti vedel pomôcť ;)

    Skúsil by som pozrieť zvyšky javy v tvojom PC ale to len hádam, možno to nejde z iného dôvodu.
     
  12. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    No stahoval jsem oba soubory, protože první mi nešel otevřít, a pak jsem se díval, že bych měl stáhnout verzi 32-bit, ale při instalaci mi vyskoči chyba => v překladu => Kartotéka "Data1.cab" potřebné pro tuto instalaci je poškozen a nemůže být použit. To by mohlo znamenat chybu sítě, čtení z disku CD-ROM chybu, nebo potíže s tímto balíčkem.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Ako som povedal, zmazal si všetky zbytkové súbory či knižnice javy? Ty nemáš v PC žiadnu javu?

    Inak tento problém je na internete rozoberaný, stačí ho skopírovať do googla, dozvieš sa tam čo tam máš robiť, okrem iného aj premazať TEMP.
     
  14. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Javu jsem v PC neměl a pro jistotu jsem to i promazával pomocí programu JavaRA, ale pořád nic.
    Na internetu už jsem strávil hodiny hledáním, něčeho co mi dokáže pomoci, no ale nenašel jsem nic
     
    Naposledy upraveno: 24/3/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade ti asi nepomôžeme, kedže po určitých základných krokoch som tiež začal hľadať a čerpať z internetu, kde je rád habadej. Ak si však všetko skúsil a stále nič, si ojedinelý prípad tohto problému.
     
  16. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    a není možnost že by to bylo něco s grafikou ? Od té doby co mi to nejde se mi hl. stránka zobrazuje takto:[​IMG]










    A například někdy i toto [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/3/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Neviem či tie problémy súvisia ale očividne s grafikou nejaký problém máš, ak hráš na PC doporučujem výmenu kabelu medzi PC a monitorom, ak hráš na NTB nedovolím si odhadnúť dôvod problému.
     
  18. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    hraju na PC a kabel mezi PC a monitorem je přibližně méně jak rok starý.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Tu nejde o starobu ale možnosť mechanického poškodenia, veľa krát som podobné veci videl a výmena kábla to vyriešila, samozrejme ja len hádam, ja za PC nesedím neviem inak ako pozretím sa na obrázok zistiť nejaké riešenie :)
     
  20. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Tak Javu jsem konečně nainstaloval, řešil jsem to na on-line poradnách, odstranil jsem zbytky staré Javy pak nainstaloval offline :) no ale mapa se mi stále nenahraje, nahrávání skončí tady:[​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.