Nelze se přihlásit na mapu na test serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem test2server222, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. to že se nejde přihlásit je jedna věc, druhá je že ten server se každou chvílí seká a potom se nejde ani portnout, natož se pohybovat po mapě. Prosím mohli by jste zprovoznit test server? Já tam hraju a je to tam dobrý, ale prostě jen nabíhá připojování a nic. Byl jsem nachatu než jsem se odhlásil a najednou tam nikdo nebyl. PROSÍM ZPROVOZNĚTE TO, a nebo udělejte více test serverů. A bylo by dobré, kdyby test server byl spuštěn pořád, protože je to místo, kde můžu mít lodě o kterých se mi nesnilo, ale teď to prosím zprovozněte
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Test server slouží pouze k účelům testování, není vytvořen pro normální hru.

     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze tu nie je co riesit.Test server sluzi na skusanie niecoho noveho a nie pre riadne hranie,na to mas kopec inych serverov.Pokial sa nevies prihlasit,tak bude asi preplneny tento server.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.