nelze se prihlasit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    prosim co s tim opet je zase se nemohu prihlasit na herni mapu CZ-2 me [​IMG]67622488
     
  2. Tak asi máš ban na účet logicky nebo sis někde nechal účet kde se slučovalo a teď ti to nejde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Ty si ban na účet :)
    Najdi si zde na foru testy na proxy a porty :) Někdy se může stát, že provozovatel internetu ti vypíná brány proxy a tudíž se nemůžeš dostat na hru :) Měl jsem ten stejný problém :) Tento problém se stává hodně na Internátech a ve školách
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Juráás a KOKOSKAA tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher User

    Pokial sa neda prihlasit na ucet, tak si precitaj link od spoluhraca vyssie. Ak premazes cache, preinstalujes FP, iny prehliadac skusis, atd.. a stale nepojde hra, tak si napis na podporu, nech sa skusia prihlasit na tvoj ucet.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.