nelze se přihlásit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ´*Þص®£*´[23SP], 26/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, vím že se to tu už několikrát řešilo ale vlastně nevyřešilo to můj problém. Kdysi dávno jsem hrál na Globálu 1 kde jsem pak hloupě botoval a dostal ban. Nyní hraji na cz2 teda hrál jsem dokud jsem se nepřeklikl při výběru serveru a nyní mě to přihlašuje na špatný server kde mám ban. Chtěl jsem to řešit s podporou ale chtějí po mě BIG nebo ID ale ani jedno si nepamatuji. Doufám že se najde nějaký hodný mod a pomůže mi.

    Nick: ´*Þص®£*´[23SP]
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud ho nemas nekde napsany,tak hold smula.
    Tady ti nikdo ID nenapise.
     
  3. Takže se nedá nijak zjistit?

    ---------------

    Nebo neexistuje nějaký program nebo něco co by mě přihlásilo na konkrétní server?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    ´*Þص®£*´[23SP] externé programy použivať v hre je zakázané, takže sa tvárme, že si nič nepísal ;)

    ID by si mal mať zapísané, ak nemáš tak si pozri staré screeny či riešenie banu prípadne staré maily od podpory ak si tam písal. Big číslo zistíš vo výpise SMS platieb, teda ak si nejaké kupoval.
     
  5. Díky snad má můj operátor dlouhou archivaci
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    zkus si vyhledat svůj účet na cz2 (třeba z jiného účtu), na profilu toho účtu si dej zobrazit zdrojový kód stránky, tam si vyhledej "userKeyId" a to by mělo být tvé id.
     
  7. citát zmazaný

    Díky moc to je ono. Zachránil jsi mě. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.