Nelze se připojit do hry - Firewall

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den jak již jste zjistili z nadpisu tak se nemůžu připojit do hry vím čím to je je to firewallem ale zde bych se chtěl zeptat jaké porty potřebuje mít DO otevřené pro plnou funkčnost a k tomu bych potřeboval jaký maj ty porty protokol zda TCP/UDP.

    Předem děkuji za odpovědi.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. to jsem už zkoušel vůbec mi to nepomohlo ani jsem to nepochopil :D:
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to neviem ako ti pomôcť, netuším ktoré porty využíva BP takto z hlavy. Skús prípadne ešte nastaviť výnimku pre prehliadač a procesy cez Flash.
     
  5. ok nevadí a děkuju za rychlou odpověď
    EDIT: fajn našel jsem toto: : 8080, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389 a 5631 prý přimo autorizované z BP. Ale problém je že nevím jestli mají všechny stejný protokol či ne. Ale jsou starší bůh ví jestli je BP zase nezměnil snad ne.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/14
  6. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Daj vedieť či ti to pôjde. Skúšal som testovať tie porty , ale všetky mi udávalo ako uzavreté. Ak ti to nepôjde tak sa skúsime informovať v BP na otvorené porty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. no nejprve ty porty musí povolit správce sítě u mně to takový problém není ale je potřeba protokol můžu risknout že řeknu že všechny jsou TCP když je správce sítě nepovolí tak si nezalítám :(
     
  8. Korben

    Korben User

    Priznám sa že v tomto moc nie som zbehlí. Môžno ti poradí niekto z kolegov alebo niekto z hráčov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Neviem či vieš po slovensky ale po česky by som to nezvládol napísať

    Ak pojdeš do firewallu maš tam nastavenú bránu povolenú alebo zakázanú nastav si povolenú a daj nastavenia mal by si tam mať výnimky ja to mam os 7 dole v pravo a tam maš zatial vynimku google prehliadač aspoň ja som ju tam mal dodaš tam výnimku vyžiada ta porty vypišeš tie porty hore su funkčné overené a už ti tam bude písat darkorbit.com resetneš prehliadač prečistiš ccleanom aby sa ti nebugli cache a malo by to fičať
    Rád som pomohol :)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  10. dík ale nevím kde to najít mam taky w7 kde tu vyjímku ?

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/14
  11. Kubino

    Kubino Guest

  12. Ok díky za upozornění já se pokoušel nahrát obrázek a nešlo mi to ale už jsem na to přišel.Snad to je dobře.
    EDIT: no nic zkusím toto : 8080, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389, 5631 na starém fóru jsem našel že jsou TCP takže za pokus to stojí ale eště se ozvu.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/14
  13. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. takže včera večer jsme to se správcem sítě řešili nakonec vše ok a v poho udělal jsem několik úkolů a šel spát a dnes to samozřejně nejde
    EDIT Takže pro plnou funkčtnost jsou potřeba porty 8080 a 843 toť vše ale nepujde chat
    BP by mohl udělat aspoň větší podporu ..
     
    Naposledy upraveno: 27/5/14
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.