Nelze se pripojit na mapu / vytváří spojení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **Dexter**, 1/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **Dexter**

    **Dexter** User

    Ahoj,

    dnes asi od 12:15 se mi nelze prihlasit na mapu.
    Udajně byl restart serveru a po něm už me to do hry nepustilo. Proto se chci zeptat je-li problem jen na mé straně nebo je to globální?

    EDIT: behem psani toho prispevku jsem prisel na pricinu

    ''
    Ahoj vesmírní piloti,

    Všudypřítomní vetřelci se snaží převzít kontrolu nad naším serverem. Náš tým opravných robotů má ale vše pod kontrolou a problém bude jistě brzy vyřešen.

    Omluváme se za toto malé nedopatření.''


    Jediné co mě na těchto výpadkách štve že běží real-time boostery...a tuším že nebudu jediný...pár minut snad nikoho nezabije, ale pokud bude tento problém v rámci hodin, doufám alespon v kompenzaci

    Díky předem za odpověd
     
  2. **Horor**

    **Horor** User

    ahoj,
    mám stejný problém. 20 min se to snaží připojit na mapu.
    CZ1
     
  3. Arya

    Arya User

    Na všech servrech jsou výpadky z důvodu údržby. Musíme vydržet než ji dokončí. Už by neměla probíhat moc dlouho, takže věřím, že za chvíli se na mapu všichni dostanete.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ahoj hlásím Globální evropa 4 taky nejde
     
  5. **Dexter**

    **Dexter** User

    Znovu ahoj, :)

    Ví se nějaké konkrétní info? ...na officiálních stránkách ( FB, twitter ) žádné info není...

    Jistě budu mluvit za většinu když řeknu že už to netrvá chvíli :rolleyes: .....a padesátky běžíí :(
     
  6. globalní evropa 4 už přihlasit jde :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz by malo ist prihlasenie na vase ucty. Skusil som par serverov a slo to. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. **Dexter**

    **Dexter** User

    ano... už jde i Cz a pravděpodobně i další servery... primárně je mi nějaká udržba jedno ale když ma člověk předplacené 24h real-time boostery a chce to využít co to jde tak 2h není zrovna málo času :rolleyes::D

    každopadně diky za odpovědi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Zdravym na ge2 som sa prihlasil ale ked dam start vobec my nenacitava do tristvtiny sa nahrava start a viac to dalej nejde.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - prave som skusal prihlasenie na GE2 a bez problemov aj do hry. Skus zmazat cache pri vypnutom prehliadaci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher dakujem za pomoc uz mi to ide.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    Problémy s nedostupností serverů jsou už dávno vyřešené, jednalo se o údržbu během které připojení na server může padat nebo být úplně přerušené. Pokud to ještě někomu zlobí, viz. rada od kolegy Punisher.

    Zodpovězeno a uzavřeno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.