Chyby Nelze zmenit email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»»¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯«««, 13/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim chtel bych se zde poptat zda ma nekdo tentyz problem jako ja ze mu nechodi zadne email od bp ani na zmenu emailu popr hesla popr. jestli by my mohl pomoct zdejsi cz/sk tym
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Podobných tém tu je niekoľko. V prvom rade treba maž zapnutý odber, v druhom rade skontrolovať mail (všetky záložky, spam ...) a treťom rade informovať sa na podpore či nie je mail na blackliste.
     
  3. vsechno to co je zde psane jsem udelal drive nez jsem tady napsal na black listu nejsem v zadne slozce emaily nemam odber mam zapnuty dopisoval jsem si jiz i s podporou seznamu kde mam email zalozeny
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    A čo ti povedali? Seznam nie je moc dobý mail a v minulosti som mal tiež s jedným poskytovateľom mailov problém, blokovali maily od BP a po krátkej konverzácii s nimi mi zázračne prišlo 7 mailov z posledného pol roka :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.