nelze zmnenit hangarova hala

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, 26/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ted my najednou nejde mnenit hangarova hala -je to jen u mne nebo dusledek ze opravuji tu dražbu -cc cleanerem vymažu cache ale furt to nejde
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε - teraz som to skusal,ze som si aktivoval rozne hangarove haly/lode a v pohode to islo.Premazal si cache pri vypnutych prehliadacoch?Skus ist do hangaru,tam si klikni,ktoru halu chces a klikni na aktivovat.
     
  3. cache vymazano nejde my to a ted i dokonce se nedostanu do herniho okna - pise tve spojeni bylo přerušeno -sem na servru ge1
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skocil som na GE1 a tiez mi pise spojenie prerusene,ci to ma suvis s opravou aukcie ti neviem povedat,ale ostava len cakat,kedy to zas pojde ako ma.
     
  5. ok jen sem chtel vedet esli je to jen u mne dík :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa neda prihlasit do hry ani mne,tak predpokladam,ze to bude globalny problem a v tomto pridpade ostava len cakat ;)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Také potvrzuji nefunkčnost, po nalogování do hry vyskočí tabulka s infem o přerušeném spojení. V tech centru nejde vyrábět (okamžitá výroba a zakoupení jde). Hangárová hala u mě změnit jde. Server GE1.
     
  8. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Já se taky nemůžu dostat do hry, hangárová hala změnit nejde, Tech centrum (jak píše Zafod) nejde a přestal mi fungovat i Skylab. Chtěl jsem si poslat Promerium do lodě, okénko po zadání se normálně objevilo, ale bez textu. Kliknul jsem na OK, ale přesun zahájen nebyl, po opětovném načtení Skylabu, jsem měl stejně Promeria, jako před zadáním přesunu. Jestli funguje okamžité odeslání nevím. Radši jsem to nezkoušel, abych nepřišel o Uridium.
    Rovněž nejde změnit design u lodě, ani změna vybavení nejde. Na první pohled se to sice změní, ale po opětovném načtení stránky, je všechno, jako před změnou.
    Server Globální Evropa (zkratka int1)
    Přijde mi to, jakoby byla celá hra zastavena, dokud Bigpoint ty aukce (případně i další problémy) neopraví.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/14
  9. ojojoj ja chci hraat doufam že bude nějaka odměna za to že nemuzu vydělavat
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Tak u mě již vše v pořádku, do hry se naloguji, techcentrum ok a aukce jsou již také funkční.

    Btw:°°W€ŖBÅŢĮM°°[T€A]*** za co chceš odměnu? Já ti dám lízátko, chceš? :D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze som skusil zmenit hnagarove haly,dat vyrabat tech,aj sa prihlasit na mapu a vsetko ide v pohode,takze povazujem temu za vyriesenu.
    Stacilo len pockat ;)
    °°W€ŖBÅŢĮM°°[T€A]*** - odmenou je,ze sa mozes uz bezproblemov prihlasit a hrat :)

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.