Nemožnost hrát po spojení serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 12/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KOPUNY

    KOPUNY User

    Od 14:20 se mi nejde nalogovat do herního okna bigup.:eek::eek::eek:
     
  2. pichlace

    pichlace User

    mohly nechat zapnuty test server aspon tam sa to trocha dalo zahrat neda sa ani nalogovat na mapu
     
  3. storm128

    storm128 User

    nic nejde jak ma prihlasi ma aj hnet vyruty a uz sa neda nalogovat pekne BP len tak dalej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. nevim jak vy kluci, ale ja jsem si treba koupil boostery, jak distribucaky, tak i doubly, samozrejme na mapu se nenaloguju, takze nemzu vyuzivat veci ktere jsem si koupil, ale hlavne podle spoluhracu jsem online, takze mi i bezi distribucaky... No, doufal jsem, že mi daji nahradu, ale cim dal tim vic si myslim, ze se na nas platice vykaslou.. Stejne by mi napsali, ze to ze se nenaloguju je vinou toho ze mam slaby pocitac... Ona totiz gtx 1080 Ti a i7 8700 nestaci na to abych si zahral nejakou podelanou flashovku, ktera se driv dala hrat prakticky na kalkulacce...
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial ohladne problemov s logovanim do hry a lagmi musime pockat, az to vyvojari hry opravia. Problem bol nahlaseny a informovali nas, ze na nom pracuju. Nic ine s tym my na fore spravit zial nevieme.
    Kvoli mnoziacim sa duplicitnym temam si dovolim temu uzatvarit a v pripade dalsich dotazov piste do diskusie na to urcenej: Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.