Chyby Nemožnost sa nalogovat na SK forum cez SK jazyk

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem user2548765145, 23/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čawte určite ste si všetci všimly že sa neda nalogovat na SK forum ked mate na hlavnej stranke slovenčinu pitam sa prečo ? prečo aspon BP nepošle dake ofiko ohladom toho že nejde ?..jedine sa da na forum nalogovat ked si nastavite jazyk čestina inak nie
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Mě to poslední týden taky blbne..naskočí/nenaskočí/přepnu téma a vždy to píše 500 getteway či něco takového.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše bych to viděl na problém po údržbě fora a nebude to zřejmě výběrem jazyka?
    Admini mě případně opraví. jinak koukni sem : #54
    Mě přihlašování už nezlobí.:p
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  4. .GRIBAR.

    .GRIBAR. User

    No mne to robi na byvalej GE5. Ani podpora mi s tym nevedela pomoct. Dvakrat mi poslali linky na prihlasenie a stale po prihlaseni ma hodi na EN forum. Raz ma tam dokonca hodilo a vsetko sa mi prekladalo do SK, ale bolo to EN forum. Uz aj podpora to vzdala.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.