Nemůžu se dostat na účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem deamont, 5/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. deamont

    deamont User

    CHci se zeptat nemůžu se přihlásit na účet když se chci přihlásit tak mi to vůbec nepřihlásí jen se jakoby obnoví stránka a nic jiného to nedělá tak se chci zeptat co stím je jestli mam nějaký ban či co ? udělal sem si právě tento účet a tady mi normálně funguje vše
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. deamont

    deamont User

    a kam se mam obrátit nebo co stím ?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    deamont nikdy si nepísal s podporou hry? Prečítaj si odkaz od kolegu a napíš im, oni ti odpíšu a odpoveď si nájdeš na registračnom maily.
     
  5. Foяmi

    Foяmi User

  6. deamont

    deamont User

    jojo děkuji :)
    --------------
    jojo formi ale já neznám ID sem si ho zapoměl napsat :) vím akorát tak přezdívku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  7. Foяmi

    Foяmi User

    A nenajdeš ho tady někde na Foru? Neúčastnil ses tady nějakých soutěží, ke kterým bylo nutné přidat své ID?
     
  8. deamont

    deamont User

    nene neučastnil :/ ale štve mi že sem do toho účtu dal skoro 3 tisíce a teď nevím co stím -_-
    ---------------
    formi nevíš na jak dlouho je perma ban ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  9. Foяmi

    Foяmi User

    Ale i přesto jim zkus napsat i když neznáš ID


    Perma ban je napořád

    a používej možnost "Upravit" ať neděláš multiposty
     
  10. deamont

    deamont User

    jj :) zkusím
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    deamont - nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Mutlipost spojeny.

    Dalsie veci ohladne tvojho uctu ries s podporou hry.Treba poznat svoje ID alebo aspon BIG cislo,v kazdom pripade musis kontaktovat podporu ohladne svojho uctu a co s nim mas.

    Uzavrete,LOCK!
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Foяmi a ty vieš na akom serveri hrá hráč, keď sem dávaš formulár pre int1? Nehovoriac o tom, že hráč môže napísať aj z iného účtu a len jednoducho dodá ID či BIG účtu, kde sa nemôže dostať. Je fajn, že sa snažiš poradiť alebo nás "sfúknuť" ale maj v tom jasno keď tak činíš ;)
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Perma ban je trvaly ban.
    Jinak aby hraci vedeli kdo jsi.
    Urazet administratory a moderatory na chatu umis, dale jsi se pak naucil pekne si strilet vlastni ucty.
    Proc tedy asi nemuzes na ucet?:D
    Poctivost sama, nauc se nejdriv slusne chovat a poctive hrat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.