nemužu se nikam dostat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Say_, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Say_

    Say_ User

    Dobrý den, jak dneska probíhal restart sem byl v braně a při odpoču těch 120s. sem vyskočil z brány a čekal na ten restert ale v čase 65s. se mi to nějak seklo a přestalo to odpočitavat tak sem se odlogoval a zhruba za 5 min. nalagovola ale jak mile sem se chtěl nalogovat na hanger s kterou lodi dělam bránu nechtělo mě to do hry pustit pořad mi to ukazuje nove spojeni. Tak sem vyzkoušel jinej hangar konkterně mapa 1-6 tam to jde ale když sem skočil cpu na 1-1 zase to spadlo a nemužu se tam nějak dostat. už sem to čistil ccleanerem a nic pořad mi to hazi nove spojeni nebo logout.
     
  2. mam to stejne, po restartu jsem se opet prihlasil a kdyz jsem skocil z 1-3 na 1-2 tak to padlo a ted se uz nemuzu dostat na hvezdnou mapu..
     
  3. coolmen

    coolmen User

    Taky se nemuzu nalogovat do hry presne jak píses nove spojeni nebo logout.CZ1.
     
  4. Mne ani reštart neukázalo hlavná stránka ide ale nalogovať nie piše stále nevé spojení prerušeno.
     
  5. Ahoj chci nahlasit stejny problem na hlavni stranku me to pusti a kdyz dam start a chci se pripojit da mi to hned lognout.Vse jsem promazal zaktualizoval a porad nic. Nove spojeni a nic
     
  6. už sa to asi opravilo na CZ1 to ide viacerim
     
  7. uz jsem se dostal do hry...
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Say_

    Say_ User

    ano, taky sem se už do hry dostal
     
  10. coolmen

    coolmen User

    V poradku uz mi to taky jde.Byl to nejaky chvilkovy problem asi.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Povazujem to teda za vyriesene,kedze problem uz nepretrvava.Raz za cas sa moze stat takyto drobny vypadok,ale uz je to v poriadku.

    Uzavrete,LOCK!
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Nabudúce poprosím technický problém hlásiť do technickej sekcie. Bohužiaľ hrá má občas výpadky, vtedy sa stačí ísť vyvetrať von a keď sa vrátite pravdepodobne to už pôjde ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.