Chyby Nenačtení webu klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥sгδcονέ♥°[ΞSΩ]°♥, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, Nelze načíst hra v klientovi, proxi výchozí (žádné) v ufv vše také povoleno
    <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
    <Network>
    <ProxyType>1</ProxyType>
    <Ftp>
    <Host></Host>
    <Port>0</Port>
    <Username></Username>
    <Password></Password>
    </Ftp>
    <Http>
    <Host></Host>
    <Port>0</Port>
    <Username></Username>
    <Password></Password>
    </Http>
    <Repositories/>
    </Network>
    chyba klient
    Tento web není dostupnýWebové stránky na adrese https://darkorbit.com/ jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.
    ERR_CERT_DATE_INVALID

    screen:https://prnt.sc/pOeHyjMT3OEK
     
    Naposledy upraveno: 13/3/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ♥sгδcονέ♥°[ΞSΩ]°♥ od kdy ti to přestalo fungovat? Zkus přes URL v klientovi přepnout na jiný server.

    ERR_CERT_DATE_INVALID - zkontroluj jestli máš aktualizovaný operační systém a aktuálního klienta
     
    Naposledy upraveno: 13/3/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. hele začal jsem zase hrat po nějake době, tak jsem si stahnul klienta a a při zapnutí nic nenačita. Zkusim jsem přepnout a nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  5. zkusil jsem přepnout na jiný server, ale pořád to samé
    píše mi to akorád v klient browseru po přepnutí na jiný server:ERR_CERT_DATE_INVALID

    Akorád při spuštění a zanechání výchozího serveru mi to hodí:ERR_TIMED_OUT


    Jinak vše ostatní mi funguje.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ♥sгδcονέ♥°[ΞSΩ]°♥ zkontroluj si, že máš v počítači vše aktuální, operační systém, klient a prohlížeč. Zkontroluj nastavení časového pásma-správný datum a čas.
     
  7. To mám vše
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  9. -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ♥sгδcονέ♥°[ΞSΩ]°♥ pokud ti nejde klient tak si deaktivuj proxy přes prohlížeč který používáš pro vnitřní sítě, například pracovní nebo hostitelské sítě

    Tess jinak tobě se divím že pomáháš BP udržovat klientelu aniž bys to měla peněžitě odměněné ;) ta hra je už opravdu pouze pro závislé
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.