Neobdržaný denný bonus,?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem majo., 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. majo.

    majo. User

    Zdravím,

    Nedostal som 1th. den z kalendára, pritom odškrtnute to mam, ale ten BS booster nemam...
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    booster běží v reálném čase, ne v herním. Pokud ses přihlásil na mapu už dříve během dne, tak ti vypršel. Kdy sis bonus vyzvedl?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. majo.

    majo. User

    hral som včera pred polnocou, ale neviem či som hru vypol az po polnoci, kde to môžem nejako zistit ci ten booster mam naozaj pripisany,?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    majo. - staci ist do lodneho dennika a pozriet si v aky cas si obdrzal tuto informaciu: Dostal si bonus za denné prihlásenie!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. majo.

    majo. User

    ano, prave to hladam, ale okolo polnoci nic nevidím, mam to dost neprehľadné, nakolko teraz boxíkujem a mam tam veľa vecí v denníku za cca. 4 hod.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    majo. - takze riesil som to s kolegom a skutocne nastal problem s pripisanim toho boostra. Ja som sa po polnoci prihlasil a pripisalo ho riadne, lenze behom dna nastal problem a hraci uz neobdrzali ten booster.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Punisher Takže je možné, že booster nás nedostalo více hráčů? Já jsem se přihlásila dopoledne jenom na šutry, ani jsem se nepodívala, jestli se mi booster připsal. To už asi nepůjde zjistit? No v tom denním bonusu je více boosterů. Jestli tam je chyba, byla by škoda o všechny přijít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - zial mohlo sa to stat, netusime v com mohol nastat problem, ja som sa prihlasil teraz na dalsie ucty a obdrzal som odmeny, zatial nemame dalsie informacie, co s tym mohlo byt.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    V BP vedia o probléme, tak uvidíme ako to poriešia.
     
    -baghira2- a majo. tohle ocenili.
  11. Arya

    Arya User

    OT smazáno.

    Papaja, Odpověď jsi už přece dostal, není nutné spamovat v každém tématu. Pokud máš další dotazy, založ téma v této sekci:
    Obecné dotazy (vpravo nahoře klikni na založit nové vlákno) a všechno ohledně cti probereme. ;)

    Neaktuální téma zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.